İçeriğe geç

Türkiye Finans Yatırım Hesabı Nasıl Kapatılır?

  Türkiye Finans diğer bankalar gibi yatırım hizmetleri yapmanıza imkan sağlar. İstemeniz durumunda kolaylıkla hesap açtırabilirsiniz. Eğer Türkiye Finans yatırım hesabı açmaya karar verdiyseniz bankada var olan birikimlerinizi yatırıma çevirebilirsiniz. Finans yatırım ile sizin için en uygun ve kazançlı yatırım çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Yatırım hesabı açarak kazancınızı artırırken geleceği daha güvenli bakarsınız. Türkiye Finans yatırım araçlarında ihtiyaç duyacağınız yatırım ürünleri mevcuttur.

  Yatırım hesabınızı kullanmak istemiyorsanız kapatma işlemi yaptırabilirsiniz. Bunu merak ediyorsanız nasıl kapatacağınıza dair gerekli bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. makalemizin devamında Türkiye Finans Bank yatırım hesabı nasıl kapatılır? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

  Yatırım hesabını kullanmaktan vazgeçtiğiniz halde kapatmadan dursun isterseniz bazı bankalar hesap işletim ücretini devam ettirir. Bu yüzden çalıştığınız bankaya göre bu kararı almalısınız. En mantıklısı kullanılmayacak olan hesabın kapatılmasıdır. Ancak bankanız kapatma konusunda sorun çıkarabilir. Çünkü bir bankanın önceliği müşteriyi korumak ve kaybetmemektir.

  Türkiye Finans Yatırım Hesabı Nasıl Kapatılır?

  Türkiye Finans bank yatırım hesabınızı kapatmak için kullanabileceğiniz iki yöntem vardır. Bu yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Banka Şubesine Giderek Türkiye Finans Yatırım Hesabı Kapatma
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türkiye Finans Yatırım Hesabı Kapatma

  Banka Şubesine Giderek Türkiye Finans Yatırım Hesabı Kapatma

  Hesabınızı açtığınız şubeye giderek talebinizi banka görevlisine iletebilirsiniz. Başvurunuz için gerekli adımları müşteri temsilcisi gerçekleştirecektir. Talebiniz banka tarafından incelenerek dikkate alınacaktır. Bankadaki hesabınızı kapatabilmeniz için borç yada bakiye olmaması gerekir. Bunun dışında banka sizden farklı belgeler isteyebilir. Kimlik, dilekçe ve fatura gibi…

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türkiye Finans Yatırım Hesabı Kapatma

  Türkiye Finans Katılım Bankasında bulunan hesabınız için kapatma kararı aldıysanız bunu müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Hesap kapatma işlemleriniz için 444 24 44 telefon numaralı çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Temsilci sizi gerektiği şekilde yönlendirerek hesabınızın kapanmasını sağlayacaktır.

  Türkiye Finans Yatırım Ürünleri Nelerdir?

  İstediğiniz yatırım ürününü seçerek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz yatırım ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Spot döviz işlemleri,
  • Vadeli döviz işlemleri,
  • Halka arz,
  • Kira sertifikaları,
  • Yatırım fonları,
  • Hisse senedi alım ve satımı

  Bu ürünler arasından istediğinizi seçerek yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.