İçeriğe geç

Türkiye Finans Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

  Yatırım yapmak isteyen kişiler hangi banka ile çalışmak istediğine karar vermekte zorlanabilir. Eğer Türkiye Finans yatırım hesabı açmaya karar verdiyseniz bankada var olan birikimlerinizi yatırıma çevirebilirsiniz. Finans yatırım ile sizin için en uygun ve kazançlı yatırım çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Yatırım hesabı açarak kazancınızı artırırken geleceği daha güvenli bakarsınız. Türkiye Finans yatırım araçlarında ihtiyaç duyacağınız yatırım ürünleri mevcuttur.

  Türkiye Finans Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

  Yatırım hesabı açtırmak için Türkiye Finans şubelerine gitmeniz gerekir. Size en yakın Türkiye Finans şubesine ulaşarak müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Hesap açtırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Yapılacak başvurudan sonra kısa sürede yatırım hesabınız açılır. Yatırım hesabı açmadan önce cari hesap açtırma şartı vardır. Eğer daha önceden varsa doğrudan yatırım hesabınız açılır. Ancak yoksa önce cari hesap açılır, sonra yatırım hesabınız açılabilir. Hesabınız açıldıktan sonra internet üzerinden işlem yapabilmeniz için gerekli şifreleri size verirler. Hesabınız olmasına rağmen şifreniz yoksa şubeden isteyebilirsiniz.

  Türkiye Finans Yatırım Ürünleri Nelerdir?

  İstediğiniz yatırım ürününü seçerek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz yatırım ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Spot döviz işlemleri,
  • Vadeli döviz işlemleri,
  • Halka arz,
  • Kira sertifikaları,
  • Yatırım fonları,
  • Hisse senedi alım ve satımı

  Bu ürünler arasından istediğinizi seçerek yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Yatırım Takibi

  İnternet şube ve mobil bankacılık aracılığı ile yatırımlarınız takip edebilirsiniz. Nerde ne zaman isterseniz işlem yapabilirsiniz. Mobil bankacılık ile akıllı telefonunuza mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Daha sonra yatırımlarınızı yönetmeniz mümkündür.

  Mobil uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirmek için tıklayınız. – Play Store

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirmek için tıklayınız. – App Store

  Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız.

  Uygun uygulama mağazasından indirdikten sonra internet bankacılığı şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

  Türkiye Finans Yatırım Hesabından Ne Zaman İşlem Yapmaya Başlayabilirim?

  Türkiye Finans yatırım hesabınız ile işlem yapmaya başlamak için hesap açılışından itibaren bir gün beklemeniz gerekecektir. 1 gün sonra hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz yatırım türünü seçerek kazanmaya başlayabilirsiniz.