İçeriğe geç

UPS Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

  UPS kargo müşterilerinin memnuniyetini odak noktası olarak alır ve bu yönde hizmet verir. Müşterilerin soru ve sorunlarına hızlı bir şekilde cevap vermek için müşteri hizmetleri kadrosu ile çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri hattı ve diğer kanallar yardımıyla her an sorun, soru ve görüşlerinizi ulaştırabilirsiniz. UPS kargo yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi taşımak için çalışır.

  UPS Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

  UPS kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz ile ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz gibi, merak ettiğiniz konularda yardım alma imkanınız da vardır. Ayrıca adresinize kargo kuryesinin gelmesi içinde arayabilirsiniz. Gönderinizin nerede olduğunu, kime ne zaman teslim edildiğini yada farklı işlemleri müşteri hizmetleri hattını arayarak öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

  UPS Kargo müşteri hizmetleri hafta içi 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu günler ve saatlerde arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. UPS kargo müşteri hizmetlerini arayarak aşağıdaki alanlarda yardım isteyebilir ve hizmet alabilirsiniz.

  • Gönderinin Güncel Durumu
  • Teslimat Süreleri
  • Taşıma Ücretleri
  • Gönderi İhtiyacına Uygun Servis Çeşitleri
  • Ödeme Şekilleri
  • Tehlikeli Madde ve Kıymetli Eşya Gönderme Kuralları
  • Gerekli Evrak Detayları
  • Özel Paketleme ve Sigorta Hizmeti
  • Dış Ticaret Gümrük Kuralları
  • Ordino Bilgileri

  UPS Kargo iletişim numarası : (212) 409 06 10 ve (212) 409 06 22

  Müşteri Hizmetleri Numarası ile UPS Kargo İletişim

  UPS Kargo müşteri hizmetleri hattını arayarak çağrı merkezi görevlisi ile görüşebilirsiniz. Yukarıda sıralanan konularda yardım alabilirsiniz. Bu konular dışında merak ettiğiniz konularda bilgi alma imkanınız vardır.

  Telefon: 0850 255 00 66

  Faks : (212) 409 06 10 / 409 06 22

  Kurye Çağırma / Kurye Rezervasyon için UPS Kargo İletişim

  Gönderiniz için kurye çağırabilir yada kurye rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki numara ve online kurye çağırma formunu kullanabilirsiniz. Aşağıdaki numarayı arayarak kurye çağırma kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kurye Rezervasyon Numarası : 

  Tel: 0850 255 00 66

  Online kurye çağırma formu için buraya tıklayınız.

  Oluşturduğunuz kurye çağırma kaydından sonra kapınıza kısa sürede UPS kargo kuryesi gelecektir.

  Sosyal Medya Hesapları Üzerinden UPS Kargo İletişim

  UPS Kargo’nun sahip olduğu sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurarak müşteri hizmetlerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook, google plus ve instagram üzerinden takip ederek iletişime geçebilirsiniz.