İçeriğe geç

Urfa Kart Bakiye Yükle

  Şanlıurfa’da kullanılan akıllı ulaşım kartı olan Urfa Kart vatandaşlara şehir içi toplu taşıma araçlarında daha kolay ödeme yapma imkanı sağlıyor. Karta yapılan bakiye yükleme işlemi ile bakiye bitene kadar ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Urfa Kartına nasıl bakiye yükleneceğini merak edenler makalemizden faydalanabilirler. Urfa Kart bakiye yükleme işlemi için kullanabileceğiniz yöntemleri detayları ile anlatacağız.

  Urfa Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  İsterseniz önce bakiye sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı görün. Urfa Kart bakiye yükleme işlemini yapmadan önce bakiye sorgulama yaparak ne kadar limitiniz kaldığını görebilirsiniz. Bu işlem için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu sayfada Urfa Kart bakiye sorgulama işlemlerini nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  Urfa Kart Bakiye Sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Bakiyenizin yeterli olmaması durumunda bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir.

  Urfa Kart Bakiye Yükleme Yöntemleri Nelerdir?

  • Kiosk Cihazları ile Urfa Kart Bakiye Yükle
  • İnternet Sitesi Üzerinden Urfa Kart Bakiye Yükle
  • Bayilerden Urfa Kart Bakiye Yükle
  • Mobil Uygulama Üzerinden Urfa Kart Bakiye Yükle

  Kiosk Cihazları ile Urfa Kart Bakiye Yükle

  BELSAN tarafından Urfa’nın bazı yerlerine yerleştirilen kiosk cihazları, 7/24 işlem yapabilme imkanı sağlıyor. Kiosk cihazının bulunduğu yere giderek kartınızı cihaza okutun ve yüklemek istediğiniz miktarı cihaza yerleştirerek bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirin. Kiosk cihazlarının bulunduğu yerler şu şekildedir:

  • Aktarma Merkezi 1 (T1),
  • Aktarma Merkezi 2 (T2)
  • Osmanbey Kampüsü

  Kiosk cihazlarının yenileri şehre yerleştirilmektedir. Bulunduğunuz bölgeye en yakın dolum merkezini harita üzerinden öğrenmek için http://urfakart.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  İnternet Sitesi Üzerinden Urfa Kart Bakiye Yükle

  İnternetten kredi kartı ile Urfa Kart Bakiye Yüklemek için tıklayınız.

  Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak akıllı biletim internet sayfasına ulaşabilir, buradan Urfa Kart bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz il ve kart numaranızı ilgili alanlara girerek bakiye yükleyebilirsiniz.

  Bayilerden Urfa Kart Bakiye Yükle

  Urfa Kart bayilerine giderek bakiye yüklemek istediğinizi söylerseniz, size yardımcı olur ve bakiyenizi yüklerler.

  Mobil Uygulama Üzerinden Urfa Kart Bakiye Yükle

  Urfa kartınıza bakiye yüklemenin kolay ve tercih edilen bir diğer seçeneği ise mobil uygulamadır. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Urfa Ulaşım mobil uygulaması ile bakiyenizi sorgulayabilir ve yükleme yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  App Store üzerinden Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.