İçeriğe geç

Vodafone Bilinmeyen Numaralar

  Dünyanın en büyük teknoloji iletişimi şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alarak hizmet vermeye devam eden Vodafone Türkiye, “herkes için dijital bir gelecek inşa etme” vizyonu ile, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri sunmaktadır. Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2020 itibarıyla 23,6 milyon mobil müşteriye ve 1,1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Vodafone Türkiye hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz resmi internet sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

  Vodafone Türkiye Resmi İnternet Sayfası İçin Tıklayınız.

  Kendisini tercih eden vatandaşlara kaliteli hizmet vermek için çabalayan Vodafone hedef ve sorumluluklarını şu şekilde belirlemiştir. Bu kısmı resmi internet sitesinden aynen paylaşıyoruz.

  • Halkın, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlığını ve güvenliğini sağlamak
  • Paydaşları sağlık meselelerin konuşulduğu açık ve şeffaf bir diyaloga çekmek
  • Bilimsel belirsizlikleri çözmeye çalışmak
  • Mobil endüstrinin yönetim yaklaşımında öncü bir rol oynamak
  • Yerel meselelere önem veren, kültürel ve yasal gereklilikleri dikkate alan küresel bir strateji benimsemek ve uygulamak.

  Gsm operatörü olarak hizmet veren Vodafone pek çok servis ile kullanıcılarına ve bazı hizmetlerinde diğer vatandaşlara kolaylıklar sunmaktadır. Bilinmeyen numaralar servisi ile elindeki numaranın kime ait olduğunu merak eden insanlar için hizmet vermektedir. Bu servisi kullanan vatandaşlar istedikleri bilgiye sahip olabilirler.

  Vodafone Bilinmeyen Numaralar Nasıl Kullanılır?

  Vodafone operatörüne ait numaraları sorgulamak için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  1. Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842’yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad, soy ad, şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  2. Türk Telekom kullanıcı iseniz bilinmeyen numaralar servine ulaşmak için cep telefonunuz ile 11811 numarasını arayabilirsiniz. Bu numara ile istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.
  3. Vodafone kullanıcıları Bilinmeyen Numaralar Servisine, 7048’e kısa mesaj göndererek ulaşabilirler. Mesaj ile bilinmeyen numaraları öğrenebilmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  Mesaj ile bilinmeyen numaraları öğrenebilmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:  

  • Mesaj bölümüne gelerek KIM bosluk 10 haneli vodafone numarasını yazın.
  • 7048’e mesaj atın.

  Eğer numaranın sahibi bilgilerinin görünmesini kabul etmişse, kısa mesaj ile birlikte bilgileri gönderilecektir.

  Not : Daha önce serviste olan (542) 7042 000 nolu numaramız ilgili yönetmelik gereği kapatılmıştır. Diğer GSM bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk 11832 numarasını arayarak Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisine, 11855 numarasını arayarak Avea Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Gsm Operatörünün Verdiği Diğer Hizmetler