World Eko kart özelikleri başında kartın temassız özelliği gelmektedir. Hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenler World Eko kartı tercih ediyorlar. Hem de bu karta sahip olmak için yıllık kart bedeli ödemek zorunda değilsiniz. Kart sahipleri buna rağmen yine de yaptıkları her harcamada para puan kazanmaya devam ediyorlar. Para puanlar birikerek gerçek para yerine geçiyor, müşteriler alışveriş yaparken tek kuruş ödemeyebiliyorlar. Yapmanız gereken tek şey, üye iş yerlerini ziyaret etmek!

World Eko Kart Sahiplerinin Faydalanabilecekleri Özellikler Nelerdir?

World Eko kart sahiplerinin faydalanabilecekleri özelikler başında kartın temassız olma özelliği geliyor. Kartın temassız özelliği sayesinde 90 TL tutara kadar alışverişlerinizde ne şifre girerek ne de imza atarak alışveriş yapmış olursunuz. Diğer bir özellik ise kart ile ödeme talimatı vermektir. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınızı takip etme derdinden kurtulursunuz. Faturalarınız zamanında ödeneceği için faturaların gecikmesi siz konusu olamaz.

World Eko Kart Avantajları Kart Sahiplerini Bekliyor

World Eko kart avantajları arasında en bilinenlerden bir tanes i de Worldcep özelliğidir. Bu özellik ile ücretsiz TL satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler yalnızca Turkcell için geçerli olacaktır. World puanlarınızı kullanarak üye işyerlerinde gönlünüze göre harcama yapabilirsiniz. Bu sayede hem de emekliliğinize katkıda bulunmuş olursunuz. Hızlı cep özelliğini kullandığınız zaman yalnızca tek bir SMS göndererek, istediğiniz yerden Turkcell Hazır Kart TL paketlerinden bir tanesini satın alabilirsiniz!

World Eko Kart Sahiplerine Özel Uygun Faiz Oranları!

World Eko kart faiz oranları 5 ile 12 ay arasında vade ile ödenebilir. Uygun faiz oranları olduğu için geri ödemelerinizi rahat bir şekilde yaparsınız. Ayrıca kartınızı kullanarak paraya sıkışmanız halinde nakit avans da çekebilirsiniz. Yaptığınız planları iptal etmeyin, nakit avans çekin. İhtiyacınız olan parayı kulanın. Geri ödemesini taksit taksit yapabilirsiniz. Dilerseniz sevdikleriniz için de akraba koşulu olmadan ek kart çıkartabileceksiniz. Sevdikleriniz için çıkardığınız kartlarda da kişiler bütün kartın özelliklerinden yararlanabilirler.

World Eko Kart Sahibi Olmak için Başvuru Nasıl Yapılır?

World Eko kart sahibi olmak için başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızdan 444 0 444 ya da 0 850 222 0 444 hatlı telefon numarasını aramanız gerekir. Yapı Kredi Telefon Bankacılığı temsilcisi sizlere başvurmanız gereken adımlara yönlendirerek başvuru işleminizi tamamlayacaktır. Dilerseniz bankanın online internet sitesi üzerinden de başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bunun için kartlar kısmına gelin. Aşağıda açılacak olan menüden World Eko Kart seçeneğine tıklayın. Sayfanın sol üst köşesinde hemen başvur seçeneği çıkacak, bu seçeneğe tıklayın. Sizden istenilen bilgileri girin. Başvuru işleminizi tamamlayın. Kartı almak için uygun bir aday olmanız halinde en kısa sürede belirtilen adrese kart gönderilir. Banka kendine yapılan başvuruları değerlendirme hakkına sahiptir. Uygun bir aday olunmaması Halinde yapılan kart başvuruları reddedilebilir.

World Eko Kart Sahibi Olmak için Şartlar Nelerdir?

World Eko kart sahibi olmak için şartlar başında başvuru yapan kişilerin en az 18 yaşında olmaları geliyor. Reşit olmayan kişiler ancak yanlarında velileri  bulunarak kendilerine en yakın banka şubelerinden World Eko kart için başvuru yapabiliyorlar. Kart almak isteyen kişinin kredi risk notunun riskli aralıkta yer almaması diğer önemli bir şart. Çünkü kredi notu düşük olan kişilere bankaların hiç biri kart vermek ya da kredi açmak istemez. Kredi notunun belirlenmesi kişilerin ödeme alışkanlıklarına göre olduğundan ödemelerinize dikkat etmenizde fayda var.