İçeriğe geç

Adios Premium Kart Nedir?

  Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu seyahat kart hizmetidir. Adios Premium Kart ile yapılan alışverişler ile puan biriktirilir ve bu puanlar seyahat ile ilgili harcamalarda kullanılır. Adios Premium ile tüm seyahatlerde ve alışverişlerinizde öncelikli olursunuz. İndirimlerden faydalabilirsiniz. Adios Premium kullanırken biriken puanlar ile tatilinizi kolayca planlayabilirsiniz. Dünya genelinde bulunan otel ve restoranlarda kart sahiplerine özel fazladan indirimler alır ve hada fazla puan kazanabilirsiniz.

  Seyahat harcamalarınızda kazandığınız puanları kullanarak oldukça uygun fiyatlara hatta bedavaya tatil yapabilirsiniz. Konaklama ve üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde puanlarınızı kullanabilirisiniz. Üstelik Adios Premium kart ile fazladan indirim ve avantaj imkanınız olur. Adios Premium Kart ile uçak biletinizi alabilirsiniz. Adios Premium ile anlaşmalı mekanları inceleyerek seyahat rotanızı bu şekilde yönlendirebilirsiniz.

  adios Premium Kredi Kartı Nasıl Alınır?

  Bu yöntemlerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Online olarak başvuru oluşturabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra size dönüş sağlanır. Böylece sizde adios Premium kartın ekstra avantajlarını kullanabilirsiniz.

  Yapı Kredi VIP Line Hattı : 444 0 446

  adios Premium Ek kart Nedir?

  Ek kartlar mevcut kartınızın özelliklerini sevdiklerinizin kullanmasına imkan tanır. Adios Premium ek kartın liminiti kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu kart ile yapılacak olan alışverişlerde ne kadar puan kullanılacağını yada bazı yetkileri kendiniz belirleyebilirsiniz. Ek kart talep etmek isteyenler aşağıdaki kanalları kullanabilirler.

  • Yapı Kredi şubelerine giderek kolayca başvuru oluşturabilirsiniz.
  • Yapı Kredi İnternet Şubesini kullanarak online olarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Müşteri İletişim Merkezi : 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralarından birisini arayarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Sms : EKKART bosluk TC kimlik numarası bosluk doğum tarihi yazıp 4454’e gönderin. Örnek: EKKART 12345678910 31012000

  Yapı Kredi Başvuru Merkezine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Adios Premium kart talebinizin kabul edilmesi durumunda kartınız belirttiğiniz adrese gönderilir.