İçeriğe geç

Adios Kart Nedir?

  Adios Kart world özelliklerine sahip olan bir alışveriş kartıdır. Adios kart ile yapılan alışverişlerde puan kazanabilir ve biriktirilen puanlar ile seyahat harcamaları yapılabilir. Uçak bileti alma, otel ve konaklama ödemelerini yapma, cruise rezervasyonu yapma gibi seyahate dair harcamalarda bu puanları kullanabilirsiniz. Böylece bedava seyahat etmiş olursunuz. Eğer seyahatiniz sırasında puanlarınız yetersiz kalırsa Adios karttan avanspuan alabilirsiniz. Daha sonra kazanacağınız puanlar ile avanspuanları ödeyebilirsiniz.

  Puan kazanmak için ise world üye işyerlerinde alışveriş yapmanız gerekir. Her alışverişte puan kazanırsınız. Kazanılan avans puanları world mobil uygulamasından kolayca takip edebilirsiniz.

  World Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – Play Store

  World Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – App Store

  Adios Kartın Sahip Olduğu Ayrıcalıklar Nelerdir?

  Adios kart sahipleri otellerde, restoranlarda ve plajlarda indirim imkanı kazanırlar. Adios kart ile seyahat hattınızı planlayarak her detayı kolayca planlayabilirsiniz. Seyahat sigortası gibi ayrıcalılara sahip olursunuz.

  Adios Kart Nasıl Alınır?

  Adios Kart almak için World mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun dışında Yapı Kredi Mobil uygulaması, sms, müşteri iletişim merkezi, Yapı kredi internet sayfası üzerinden başvuru oluşturabilirsiniz. Bu kanallardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

  Adios kart Adios premium kart, adios ek kart ve dijital kart seçeneklerine sahiptir. Bu türleri almak için başvuruları World mobil uygulamasından yapabilirsiniz.

  Adios Premium Kart : Adios premium kart ile daha fazla avantaj ve indirime sahip olabilirsiniz.

  Adios kart ve adios premium ek kart sevdikleriniz için alabileceğiniz ön ödemeli karttır. Ek kart ile sevdikleriniz adios imkanlarından faydalanabilir. Limiti kendiniz belirleyebilirsiniz.

  Adios Dijital Kart : Dijital kartınıza limit tanımlayarak internette güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

  Adios kartlarınızı world amblemi görülen her yerde kullanabilirsiniz. Böylece puan kazanırsınız. Kazanılan puanları seyahatlerinizde, üye işyerlerinde, Allianz yaşam ve emeklilik primlerinizi ödemede ve kart ücretinizi ödemede kullanabilirsiniz.

  Seyahatlerde

  • Yurt içi & yurt dışı uçak bileti
  • Yurt içi & yurt dışı otel
  • Yurt içi & yurt dışı tur
  • Gemi turları (Cruise)
  • Jet/yat/limuzin kiralama
  • Araç kiralama

  Üye İşyerlerinde

  Yaptığınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.

  Allianz Yaşam ve Emeklilik

  Allianz Yaşam ve Emeklilik primlerinizi ödemek için kullanabilirsiniz.

  Puanla Kart Ücreti Ödeme

  Kredi kartı yıllık üyelik ücretinizi birikmiş puanlarınızla ödeyebilirsiniz.