İçeriğe geç

Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Yapı Kredi Bankasına ait kredi kartınızın yada hesabınızın bakiyesini merak ediyorsanız, banka müşterileri için birkaç yöntemle kolayca bakiye bilgilerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankasında bulunan hesabınıza ve kredi kartınıza ait bakiye bilgilerine anında ve kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Yapı Kredi Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Yapı Kredi bakiye sorgulama işlemini aşağıdaki yöntemleri kullanarak pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Size 5 farklı yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntemler arasında internet, bankaya gitmek ve telefonunuzu kullanarak yapabilecekleriniz var. Size hangisi uygunsa tercih ederek uygulayabilirsiniz.

  • Yapı Kredi Şubesinden Yapı Kredi Bakiye Sorgulama
  • İnternetten Yapı Kredi Bakiye Sorgulama
  • ATM Cihazlarından Yapı Kredi Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Yapı Kredi Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Yapı Kredi Şubesinden Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Size en yakın Yapı Kredi banka şubesine giderek bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Bunun için size en yakın banka şubesine gitmeniz gerekir. Şubelerin adresine Yapı Kredinin resmi internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

  İnternetten Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Evinizdeki bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan Yapı Kredi resmi internet sayfasına bağlanarak bakiye sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi resmi internet sitesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Buradan İnternet Şubesine tıklayıp, banka tarafından size verilen şifreyi kullanarak giriş yapın.

  Yapı Kredi resmi internet sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  Giriş yaptıktan sonra bakiyenizi görebilirsiniz. İnternet bankacılığından farklı bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz.

  ATM Cihazlarından Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Yapı Kredi Bankasına ait ATM cihazlarına giderek kartınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Bunun için size en yakın ATM cihazına giderek kartınızı okutmanız gerekir. Daha sonra menüden yardım alarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Yapı Kredi görme ve işitme engeli olan müşterileri için özel bankamatikler kurarak onlara daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca tekerlekli sandalye kullananlar için özel ATM cihazları da kurmuştur. Bu özel vatandaşlarımız kolaylıkla kredi kartları ile ilgili işlemlerini yapabilmektedirler.

  Mobil Uygulama ile Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Yapı Kredi Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı indirebilirsiniz.

  Play Store – Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  App Store – Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  SMS ile Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  Sms ile bakiye sorgulama en kolay ve pratik olanıdır. Nerede ve saat kaç olursa olsun bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Akıllı Asistan talimatı vermektir. Talimatı verdikten sonra bu özelliği kullanabilirsiniz. BKHESAP yazıp boşluk bırak kartınızın son 4 hanesini girin ve 4440’a mesaj atın. Bu şekilde bakiye bilginiz size mesaj olarak gelecektir.

  Örnek sms : BKHESAP 0000    -> 4440’a mesaj atın.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Yapı Kredi Bakiye Sorgulama

  444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından Yapı Kredi Bankası hesap numarasıyla bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Kişiye özel sesli yanıt özelliği ile hızlı ve ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.