İçeriğe geç

Zara Gift Card Bakiye

  Zara mağazaları Türkiye’de yaygın olarak bulunan giyim üzerine hizmet veren ve sevilen bir markadır. Zara müşterileri için avantajlar ve kampanyalar düzenleyerek onları mutlu etmektedir. Zara Gift Card sadece Türkiye’de geçerlidir. Kart hamili tarafından tüm ZARA mağazalarında ya da www.zara.com üzerinden satışa sunulan ürünleri satın almak için kullanılabilir. Zara Gift Kart bedeli, ZARA mağazalarında ya da www.zara.com internet sitesinde kabul edilen herhangi bir ödeme yöntemi ile ödenebilir. Hediye Kartları başka bir Hediye Kartı vasıtasıyla ödenemez.

  Zara Gift Card Bakiye Sorgulaması Nasıl Yapılır?

  Zara Gift Card Bakiyesini sorgulamak isteyenler Zara Mağazalarının sahip olduğu resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Sitede var olan hediye kartı bakiyesine gözat sayfasını kullanarak bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Zara Gift Card bakiye sorgulama işlemi için buraya tıklayınız.

  • Daha sonra sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
  • Bu bilgiler Kart Numarası, Cvv bilgisi, güvenlik kodudur. (resimdeki metin şeklinde sorulan kısım)
  • Bilgileri girdikten sonra ‘Bakiye Sorgula’ butonuna tıklayın.
  • Zara Hediye Kartında bulunan bakiyeyi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  İnternet sitesi dışında öğrenebileceğiniz diğer yöntemler ise şu şekildedir:

  • Kart ile yapılan tüm satın almalarda, herhangi bir ZARAmağazasından yapılan satın almalar için tanzim edilen kasa fişinde yazar.
  • www.zara.com üzerinden yapılan satın almalar için sipariş verildiğinde sunulan bilgilerde yazar.
  • Kartta kalan bakiye herhangi bir ZARA mağazasında kasa görevlisine sorularak öğrenilebilir.

  Bu yöntemler kullanılarak kolayca Zara Gift Card bakiyesini öğrenebilirsiniz.


  Herhangi bir ZARA mağazasından Kart ile satın alınan ürünler, sözü edilen mağazalardan satın alınan diğer tüm ürünler gibi genel satın alma şartları ve koşullarına tabi olur. İnternet
  sitesi üzerinden Kart ile satın alınan ürünler de söz konusu internet sitesinde belirtilen satın alma şartları ve koşullarına tabi olur. Kartla alınıp iade edilen ürünler için para iadesi, iade edilen ürünün bedelini kartın kalan bakiyesine iade ederek yapılır. Kartın mevcut olmadığı zaman ürünün bedelini belirleyen bir iade kartı düzenlenir. Kart ile yapılan alışverişlerde iade ve değişim mümkündür.