İçeriğe geç

ZBorsa Ücretli mi?

  ZBorsa Ziraat Bankası’nın yatırım hesabı olan müşterileri için sunmuş olduğu ücretsiz mobil uygulamadır. ZBorsa mobil uygulamasını kullanan Ziraat yatırım müşterileri bir çok avantaj ve kolaylıktan faydalanabilirler. Uygulamayı sadece Ziraat yatırım hesabı olanlar kullanabilir.

  ZBorsa ile Neler Yapılabilir?

  Bu uygulama ile 10 tane hisse, varant yada VIOP kontratının canlı fiyatını BIST veri ücreti ödemeden takip etme avantajına sahip olursunuz. Bu 10 tane yatırımı kendinizi seçebilir yada sonradan değiştirebilirsiniz. Üstelik BIST veri ücreti gerekmeyen FX paritelerini, VIOP’taki değerli maden ve fx sözleşmelerini ve Ziraat Yatırım BIST endekslerini anında takip edebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Tüm bunların dışında bültenler, araştırma raporları, teknik analiz, hisse önerileri, KAP haberleri ve piyasa haberlerine ZBorsa mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla ulaşma imkanınız vardır.

  Ziraat Yatırım ZBorsa Ücretli mi?

  Ziraat Bank müşterilerine online işlemlerde bir çok kolaylıklar sağlamıştır. ZBorsa gibi E-şube sistemini de müşterilerine daha verimli hizmet verebilmek adına oluşturmuş ve hizmete sunmuştur. Herkesin sermaye piyasalarını takip etmesine imkan tanımak için sunulan bu yönde uygulamalar tamamen ücretsizdir. Hesap işletim ücreti kesilmez.

  Ziraat Yatırım ZBorsa Mobil Uygulamasının Sunduğu Kolaylıklar Nelerdir?

  ZBorsa mobil uygulaması ile yapabileceklerini özetlemek gerekirse;

  • Seçilen ve değiştirebilen 10 adet hisse, varant veya VİOP kontratının canlı fiyatı BİST veri ücreti ödenmeden takip edilebilmektedir.
  • BİST veri ücreti gerektirmeyen seçilen 10 adet veriyi günde 10 kez değiştirerek farklı verilere de bakma imkanı bulunmaktadır.
  • ZBorsa, Ziraat Yatırım hesap numarası ile mobil erişimin olduğu her yerden piyasalara ve Ziraat Yatırım portföyüne 7 gün ve 24 saat erişilebilmektedir.
  • Zaman ve mekan sınırlaması yoktur. Hisse senedi detay bilgilerine ve teknik analiz verilerine ulaşabilen uygulama ile istenen hisse senetleri için haber ve fiyat alarmı da kurulabilmektedir.
  • Sayfam menüsü tercihler doğrultusunda düzenlenebilmektedir.

  ZBorsa mobil uygulamasını kullanan Ziraat Yatırım müşterileri bu kolaylıklara anında ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Tek yapmaları gereken mobil uygulaması akıllı telefonlarına indirmektir. Uygulamayı akıllı telefonunuzun modeline göre uygun olan uygulama mağazasından indirmeniz mümkündür. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen ulaşabilirsiniz.

  ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa) mobil uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

  ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa) mobil uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.