İçeriğe geç

Ziraat Yatırım Hesabı Nasıl Kullanılır?

  Ziraat Bankası, Ziraat yatırım adı altında birçok yatırım aracı ile kazanç sağlamanız için kurulmuştur. Bünyesinde verilen yatırım fon hizmetleri oldukça pratik ve kazançlıdır. Oldukça güvenli yatırım araçları ve altyapısı mevcuttur.

  Ziraat Bankası Hisse Senedi Alım ve Satımı

  Ziraat Bankası yatırım araçlarını kullanarak hisse senedi satın almak isteyenler, istediklerini internet bankacılığı üzerinden yapabilirler. Ancak hesabı açtıktan sonra sözleşme imzalamak için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Hisse senedi alım ve satımı için Ziraat Bankası hesaplarını kullanmanız halinde büyük kolaylık ve kazanç sağlayabilirsiniz. Ziraat Trader ve Ziraat Mobil sayesinde tüketicilere anlık olarak borsa verilerini aktarıyor. Böylece borsadan anında haberiniz oluyor. Üstelik bütün bunları komisyon ücretini çok makul seviyede tutarak yapıyor. Uzun zamandır aynı seviyede tutarak kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. 50.000’e kadar yapılan yatırım hacminde onbinde 15 oranında komisyon ödersiniz. 1 milyon ve üzeri olduğunda ise onbinde 4 komisyon oranı ödersiniz.

  ZiraatFX Foreks Hesabı İle Yapabilecekleriniz Nelerdir?

  Foreks piyasasındaki Ziraat Bankasının markası olan ZiraatFX yaygın hizmet ağına sahiptir. Bu nedenle oldukça zengin bir yapıya sahiptir ve zengin ürün çeşitliliği vardır. Bu seçeneklerden istediğinizi seçerek yatırımlarınızı büyük bir güven içinde yapabilirsiniz.

  ZBorsa Hesabı İle Yapabilecekleriniz Nelerdir?

  Ziraat Borsa hesabı ile birlikte 10 tane hisse, varant yada VIOP kontratının canlı fiyatını BIST veri ücreti ödemeden takip etme avantajına sahip olursunuz. Bu imkan oldukça kazançlı ve ayrıcalıklı bir durumdur. Size sunulan 10 tane yatırımı kendinizi seçebilir yada sonradan değiştirebilirsiniz. Üstelik BIST veri ücreti gerekmeyen FX paritelerini, VIOP’taki değerli maden ve fx sözleşmelerini ve Ziraat Yatırım BIST endekslerini anında takip edebilir, ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay ve pratik bir şekilde yatırımlarınızı takip etme imkanına sahip olursunuz. Tüm bu imkanların dışında bültenler, araştırma raporları, teknik analiz, hisse önerileri, KAP haberleri ve piyasa haberlerine ZBorsa mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. ZBorsa hesabınız varsa mobil uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Ziraat Borsa (Ziraat Yatırım Borsa) mobil uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Ziraat Borsa (Ziraat Yatırım Borsa) mobil uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.