İçeriğe geç

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Numarası

  Ziraat Bankası hesabında bulunan bakiyeyi ve kredi kartında bulunan limiti öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bankanın müşterilerine bir çok konuda hizmet sunmaktadır. Sorunları çözerken çoğu bankacılık hizmetlerini pratik bir şekilde yapabilmektedir. Böylece müşterilerin banka şubesine gitmesine gerek kalmamaktadır.

  Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Numarası

  Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını kullanarak bankacılık hizmeti almak isteyenler aşağıdaki numaraları kullanabilirler. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 7/24 kullanılabilir.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 00 00

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 220 00 00

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 258 00 00

  Bu numaralar aracılığı ile müşteri temsilcisine ulaşarak hesabınızda bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın limitini öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattı size sadece bakiye sorgulama konusunda hizmet vermez. Bir çok bankacılık hizmetini hızlı bir şekilde almanızı sağlar. Hesap işlemleri, para transferleri, yatırım işlemleri, kart işlemleri, OGS / HGS işlemleri, şifre işlemleri, ödemeler, internet bankacılığı hakkında teknik destek, başvuru ve başvuru sonucu takibi, bilgi alma gibi işlemler yapılabilir.

  Müşteri iletişim merkezini aradığınızda karşınıza sesli yanıt sistemi çıkar. Sesli yanıt sistemi ile konuşarak istediğiniz işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Mobil, İnternet Şube ve Müşteri İletişim Merkezi için kullanılan Dijital Şifre’yi ile işlemler yapılabilir. Dijital şifrenizi, İnternet Şube ve Ziraat Mobil uygulamasında yer alan “şifremi unuttum” seçeneğinden veya Müşteri İletişim Merkezini arayarak Sesli Yanıt Sistemi aracılığıyla oluşturabilirsiniz.

  Diğer Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Yöntemleri Nelerdir?

  Ziraat Bankasına ait hesap ve kartınızda bulunan bakiye bilgisine ulaşmak için kullanabileceğiniz diğer yöntemler aşağıdaki gibidir. Sms ile bakiye sorgulama yöntemi dışında farklı bir yöntem arıyorsanız bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası İnternet Şubesi Üzerinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Ziraat Mobil Uygulaması Üzerinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Ziraat Bankası SMS Bankacılığı Üzerinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Ziraat Bankası ATM Cihazları Üzerinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Ziraat Bankası Şubeleri Üzerinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Bankası Bakiye ve Para Sorgulama numarası için buraya tıklayınız.