İçeriğe geç

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Bankası müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir bankadır.

  Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Ziraat Mobil Uygulaması ile Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • Banka Şubesine Giderek Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • ATM Cihazından Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama
  • İnternet Şubesinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Bankasına ait müşteri hizmetleri numarasını arayarak hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki Ziraat Bankasına ait müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 00 00

  Sms ile Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Sms ile bakiye öğrenme işlemi oldukça pratik ve hızlıdır. İnternet ve arama yöntemlerini istemiyorsanız, bankaya gitmeye vaktiniz yoksa sms ile Ziraat Bankası hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Cep telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girdikten sonra BAKIYE yazıp 4747’ye ücretsiz SMS gönderin.
  • Eğer sadece bir hesapta bulunan bakiye miktarını öğrenmek istiyorsanız BAKIYE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın, müşteri numaranızı yazdıktan sonra 4747’ye SMS gönderin.

  Ziraat Mobil Uygulaması ile Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Play Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Akıllı telefonunuza uygun olan bağlantıdan uygulamayı indirdikten sonra internet şube şifreniz ile giriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

  Banka Şubesine Giderek Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Bankasında bulunan bakiyenizi öğrenebilmek için banka şubesine gidebilirsiniz. Bunun için hangi şubeye gittiğinizin bir önemi yoktur. Hesabınızı açtığınız şube olma şartı yoktur. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek banko görevlisinden hesabınızdaki parayı öğrenebilirsiniz.

  ATM Cihazından Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Bankasına ait ATM cihazlarına giderek kart şifrenizi girip bakiyenizi görebilirsiniz. Hesabınızla ilgili birçok işlemi ATM cihazlarından yapmanız mümkündür.

  İnternet Şubesinden Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

  Ziraat Bankasının internet bankacılığı kanalını kullanarak hesabınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girerek, sağdaki kısımda bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklayın. Daha sonra banka tarafından verilen şifre ile sisteme giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada yer alan “Hesaplar” menüsüne tıklayarak hesabınızda bulunan para miktarını görebilirsiniz. Hesabınıza ait bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.