İçeriğe geç

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

  Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası, Osmanlı zamanında kurulmuş bir bankadır. O zamandan beri hizmet veren Ziraat Bankasının sunmuş olduğu müşteri hizmetleri uygulaması ile müşterilerine ihtiyaç duydukları her türlü yardımı yapmaktadırlar. Bu yardımlar dışında varolan şikayet ve önerilerinizi de müşteri hizmetleri görevlisine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri görevlisi dilek ve önerilerinizi gerekli yerlere ileterek dikkate alınmasını sağlayabilir. Ayrıca şikayetiniz olduğu durumlarda, kayıp ve çalıntı durumlarında size nasıl bir yol izleyebileceğinizi söyleyerek yardımcı olacaktır.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

  Ziraat Bankası’nın müşterilerine yardım edebilmek için oluşturduğu müşteri hizmetleri hattı ile sorun yaşadığınız yada öğrenmek istediğiniz konular hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız 0850 220 00 00 numarasını aramalısınız.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 220 00 00

  Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Temsilci bankacılık işlemlerinizde size yardımcı olacaktır.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Bazen menüdeki seçeneklerden yada sesli yanıt sisteminden yardım almak istemez, doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek istersiniz. Böyle zamanlarda daha fazla beklemeden bazı tuşları tuşlayarak hızlıca görevliye bağlanabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

  • Öncelikle Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan “0850 220 00 00” numarasını arayın.
  • Sizden istenildiğinde T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.
  • Daha sonra “1” numarasını tuşlayın.
  • Sıradaki menüden “7” tuşuna sonrasında ise “0” tuşuna basın.
  • Sırada bulunan müşteri taleplerine göre sıralamaya alınırsınız ve müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Sırada kimse yoksa hemen bağlanırsınız.

  Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

  Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden telesekreter ile değil müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişim kurmak için arama yaptıktan sonra sesli yanıt sistemini kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Sonunda müşteri temsilcisine bağlanarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Sistemin yoğunluk durumuna göre bağlanma işleminiz gerçekleşecektir. Bazı işlemlerde müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek yoktur. Bakiye öğrenme, şifre değiştirme gibi… Ancak durumunuzu, isteğinizi anlatmanız gereken bir durum mevcutsa size sunulan seçenekler arasından müşteri temsilcisine bağlanmayı seçmelisiniz.

  Ziraat Bankası POS Destek Numarası

  Ziraat Bankası’nın pos destek müşteri hizmetleri numarası 0850 202 35 00‘dır.

  Bu numarayı aradıktan sonra POS Destek hizmetini kullanabilirsiniz.