İçeriğe geç

A101 Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  A101, ihtiyacı olan insanlara, yakınlara veya sevdiklerine destek olmak isteyen müşterileri için Hediye çeki ve sanal çek seçeneklerini sunuyor. Bu çekler sayesinde zor durumda olan insanlara onları kırmadan ve kendi ihtiyaçlarını kendileri seçebilecekleri şekilde yardım edebilirsiniz. Sadece ihtiyaç sahiplerine değil sevdiklerinize de bu şekilde güzel jestler yapabilirsiniz.

  A101 Hediye Kartı Seçenekleri Nelerdir?

  A101 hediye çekleri beraberinde kolaylık getirdi. İnsanlara yardım etmenin daha zarif bir yolu olarak karşımıza çıktı. A101 kullanımınız için iki seçenek sunuyor, bunlar;

  • A101 Hediye Çeki
  • A101 Sanal Çek

  Peki aralarındaki fark ne?

  A101 Hediye Çeki elden sunulabiliyor. Vermek istediğiniz kişilerle yüzyüze gelmeniz gerekiyor.

  A101 Sanal Çek ise, SMS ile telefona yönlendirilebiliyor. Bu sayede ihtiyaç sahibine ulaştırmak daha kolay olabiliyor.

  Satın almak isteyenler için A101 Hediye çeki ve A101 Sanal çek  A101 marketlerinden temin edilebiliyor. A101 Hediye kartlarının iki çeşidini de A101 marketlerinden satın alabilirsiniz.

  A101 Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Satın almak isteyenler için A101 Hediye çeki ve A101 Sanal çek  A101 marketlerinden temin edilebiliyor. Tek yapmanız gereken limiti seçip gerekli ödemeyi yapmaktır.

  A101 Hediye Kartı Limiti Ne Kadardır?

  A101 hediye kartları 50, 100, 150 ve 200 TL değeri olabilen hediye çekleri ve sanal çekler olarak satışa sunulmaktadır. Yardım etmek istediğiniz meblağ hangisi ise aralarından tercih edebilirsiniz.

  A101 Hediye Kart Nasıl Kullanılır?

  A101 Hediye kartına sahip kişiler A101’in belirlediği ürün grupları arasından istediklerini seçip limit dahilinde satın alabilirler. Ürün gruplarının güncel haline A101’in resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Kartın kullanılabildiği ürün gruplarından limit dahilinde istenenler alınabilir. A101 Hediye çeki ve A101 sanal çek limiti bitene kadar ister tek seferde ister parça parça, istenen sayıda kullanılabilir. Bir kerede bütün limiti kullanma zorunluluğu mevcut değildir. Önemli olan içindeki limitin miktarıdır. Limit bittiği zaman tekrar alışveriş yapamazsınız.

  A101 Sanal çek alındığında, çekin hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile çek numarası ve pin kodu gönderilir. Sanal çekler bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süre ile kullanılabilir.