İçeriğe geç

A101 Ramazan Kartı Bakiye Sorgulama

  Yardım kartları bir süredir hayatımıza girmiş durumdadır. Önceleri koliler şeklinde yapılan yardımlar artık hediye kartları ile daha kolay hale gelmiştir. Hediye çeki, hediye kartı, ramazan kartı gibi isimlerle karşımıza çıkan bu kartlardan satın alarak ihtiyaç sahibi kişilere vermek mümkündür. A101 marketlerde Ramazan kartı satın alma imkanınız vardır. Aldığınız kartın ödemesini kasaya yaptıktan sonra istediğiniz kişilere ulaştırarak marketten alışveriş yapma imkanı sunarsınız. A101 marketten alınan Ramazan kartı sadece o mağazalarda kullanılabilir. Bakiyesi bitene kadar kartın verildiği kişiler istedikleri ürünleri kendileri seçerek satın alabilirler. Böylece gerçekten ihtiyaç duyulan ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaşmış olur. Özellikle Ramazan gibi mübarek bir ayda insanları daha rahat iftar ve sahur yapmasına vesile olunabilir.

  A101 Ramazan Kartı Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • A101 hediye kartına sahip bir kişi bu kartın limiti bitene kadar A101 markette satılan ürünlerden hediye çeki geçerli olanları satın alabilirler. Listeye resmi internet sitesinden ulaşılabilir.
  • Listede bulunan ürünlerden seçerek satın alabilirler.
  • A101 Hediye çeki ve A101 sanal çeki olarak seçenekler vardır. Bu yardımı yapan kişinin tercihidir. İkisinde de kartta bulunan bakiye kadar alışveriş yapılabilir.
  • Limit dahilinde ister tek seferde ister parça parça, alışveriş yapabilirsiniz. Hediye çekinde bulunan bütün limiti tek seferde bitirme şartı yoktur.

  A101 hediye kart bakiye sorgulama işlemi için istediğiniz A101 mağazasında, kasa görevlisine sormanız yeterlidir. Alışveriş yapmadan önce yada sonra bakiyenizi sormanız mümkündür ancak önce sormanız, kasada zor anlar yaşamanızı engelleyebilir. Bunun dışında bir yöntem bilinmemektedir. Yaptığınız harcamayı kendinizde takip edebilirsiniz. Baştan takip etmeniz durumunda sıkıntı yaşamazsınız.

  A101 Ramazan Kartı Hakkında Detaylar Var mıdır?

  • A101 hediye çekleri ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmenin daha zarif bir yolu olarak karşımıza çıktı. A101 iki çeşit kart imkanı sunarak yardım sahiplerine seçme hakkı tanıyor. Bunlar A101 Hediye Çeki ve A101 Sanal Çek’tir.
  • A101 Hediye çeki ve A101 Sanal çeklerini  A101 marketlerinden satın alabilirsiniz.
  • A101 hediye çekleri 50, 100, 150 ve 200 TL yüklenebilen hediye çekleri ve sanal çekler olarak satılmaktadır.