İçeriğe geç

A101 Kart Bakiye Sorgulama

  A101, hediye kartları ile sevdiklerinize yada ihtiyaç sahiplerine destek olmanızı sağlamak amacıyla hediye çeki imkanı sunuyor. Bu çekler yardımıyla zor durumda olan insanlara, onları kırmadan ve kendi ihtiyaçlarını seçme hakkı tanıyarak yardım etmiş olursunuz. Kartı verdiğiniz kişiler A101 mağazalarında kartın limiti bitene kadar istedikleri kadar alışveriş yapabilirler.

  A101 Hediye Kartı Seçenekleri Nelerdir?

  A101 hediye çekleri beraberinde kolaylık getirdi. İnsanlara yardım etmenin daha zarif bir yolu olarak karşımıza çıktı. A101 kullanımınız için iki seçenek sunuyor, bunlar;

  • A101 Hediye Çeki
  • A101 Sanal Çek

  A101 Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Eğer elinizde kullanmanız için size verilen bir A101 hediye kartı var ise kartınıza yüklenen miktar dahilinde istediğiniz kadar alışveriş yapmanız mümkündür. Bu kart ile gıda, bakım ürünleri yada ihtiyacınız olan herhangi bir ürün grubundan alabilirsiniz. Kartınızda ne kadar bakiye kaldığını bilmenizde fayda vardır. Çünkü bakiyenizin bitmesi durumunda kasada zor anlar yaşayabilirsiniz. Kartınızın yetersiz bakiye hatası vermesini istemiyorsanız her kullanımda mutlaka kalan bakiyenizi kontrol ediniz.

  A101 Kart Bakiyesini Nasıl Öğrenebiliriz?

  Bunun için kasa görevlisine sormanız yeterlidir. Ödeme öncesi yada sonrası bakiyenizi öğrenmek istediğinizi kasa görevlisine iletirseniz, gerekli bilgiyi size verecektir. 

  A101 hediye kartı bakiyenizi öğrenmek bu kadar kolay ve pratiktir.

  A101 Hediye Kartı Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

  Hediye kartı satın alıp ihtiyacı olan birisine vermek istiyorsanız, A101 Hediye çeki ve A101 Sanal çeklerini  A101 marketlerinden temin edilebilirsiniz. Tek yapmanız gereken limiti seçip gerekli ödemeyi yapmaktır.

  A101 hediye kartları 50, 100, 150 ve 200 TL değeri olabilen hediye çekleri ve sanal çekler olarak satışa sunulmaktadır. Yardım etmek istediğiniz meblağ hangisi ise aralarından tercih edebilirsiniz.

  A101 Hediye kartına sahip kişiler müsade edilen ürün gruplarından istedikleri ürünleri seçip limit dahilinde satın alabilirler.  A101 Hediye çeki ve A101 sanal çek limiti bitene kadar ister tek seferde ister parça parça, istenen sayıda kullanılabilir. Bir kerede bütün limiti kullanma zorunluluğu mevcut değildir. Önemli olan içindeki limitin miktarıdır. Limit bittiği zaman tekrar alışveriş yapamazsınız.

  A101 Sanal çek alındığında, çekin hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile çek numarası ve pin kodu gönderilir. Sanal çekler bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süre ile kullanılabilir.