İçeriğe geç

A101 Hediye Kart Bakiye Sorgulama

  Günümüzde yardım etmek isteyen insanlara, büyük kolaylıklar vardır. Bazı marketler bunun için hediye kartları vermektedir. Ön ödemeli olan bu kartlardan satın alarak, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeniz mümkündür. Aldığınız kartı, istediğiniz ailelere verebilirsiniz. Böylece insanlar marketten ihtiyaçlarını seçerek alabilirler. A101 Hediye çekleri bu yönüyle yardımın karşı tarafı kırmadan yapılması ve doğrudan ihtiyaçlarını alabilmelerine odaklıdır.

  A101 Hediye Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  A101 Hediye kartına sahip kişiler istedikleri ürünleri seçerek limitleri dahilinde satın alabilirler. Bu kart ile ürün gruplarından istediklerini alabilirler. Gıda, temizlik ürünleri, bakım ürünleri yada diğer ürünlerden faydalanmaları mümkündür. A101 ürün grupları ile ilgili düzenleme yapabilir. Güncel bilgiye A101’in resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. A101 Hediye çeki ve A101 sanal çeki limiti bitene kadar ister tek seferde ister parça parça, istenen sayıda kullanabilirler. Hediye çekinde bulunan bütün limiti tek seferde bitirme şartı yoktur. Ancak kartın bakiyesini sorgulayarak ne kadar para kaldığını görmelerinde fayda vardır.

  A101 Hediye Kart Bakiye Sorgulama için Ne Yapılır?

  A101 hediye kart bakiye sorgulama işlemi için istediğiniz A101 mağazasında, kasa görevlisine sormanız yeterlidir. Alışveriş yapmadan önce yada sonra bakiyenizi sormanız mümkündür ancak önce sormanız, kasada zor anlar yaşamanızı engelleyebilir.

  A101 hediye kart bakiye sorgulama işlemi bu kadar kolaydır.

  A101 Hediye Kartı Seçenekleri Nelerdir?

  A101 hediye çekleri insanlara yardım etmenin daha zarif bir yolu olarak karşımıza çıktı. A101 iki çeşit kart imkanı sunarak yardım sahiplerine seçme hakkı tanıyor. Bunlar A101 Hediye Çeki ve A101 Sanal Çek’tir.

  A101 Hediye Kartı Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

  Hediye kartı satın alıp ihtiyacı olan birisine vermek istiyorsanız, A101 Hediye çeki ve A101 Sanal çeklerini  A101 marketlerinden satın alabilirsiniz. Aldığınız kartları sevdiklerinize hediye etmenizde mümkündür. Eminiz böyle bir hediye karşısında mutlu olacaklardır.

  A101 hediye çekleri 50, 100, 150 ve 200 TL yüklenebilen hediye çekleri ve sanal çekler olarak satılmaktadır. Yardım etmek istediğiniz miktara göre aralarından uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer elinizde yardım etmek istediğiniz kişinin telefon numarası var ise A101 Sanal çek alındığında, belirttiğiniz numaraya SMS ile çek numarası ve pin kodu gönderilir. Sanal çekler bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süre ile kullanılabilir.