İçeriğe geç

Adios Premium Puan Hesaplama

  Adios Premium Kart sahipleri puan hesaplama işlemi yapmak istediklerinde makalemizde anlatacağımız yöntemler ile kolayca yapabilirler. Adios Premium kart kullanıcısı iseniz ve yapacağınız seyahat için puanlarınızı kullanmak istiyorsanız hesaplama yaparak yetip yetmeyeceğini yada yapmak istediğiniz seyahat için ne kadar puan biriktirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  Adios Premium Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

  Adios Premium puan hesaplama işlemini adios karta özel hazırlanmış olan internet sitesinde bulabilirsiniz. Sayfada yapmak istediğiniz seyahat türü ve fiyatına göre puan hesaplaması yapabilirsiniz.

  • Hesaplama için verdiğimiz bağlantıya tıklayarak puan hesaplama aracına ulaşın.

  Adios Premium Puan hesaplama aracına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • Sizden istenen alanlara gerekli bilgileri girin.
  • Gerekli puanı hesapla butonuna tıklayın ve hesaplamayı yapın.

  Hesaplamadan sonra verilen bilgiler şu şekildedir:

  • Seyahat işleminizin puan değeri
  • Seyahat işleminizin TL puan karşılığı
  • Bu işlemde puanlarınızı kaç kat değerli kullanacaksınız?

  Puan sorgulaması yaparken seyahat işlemi için yurt içi uçak bileti, yurt dışı uçak bileti, yurt içi refakatçi uçak bileti, yurt dışı refakatçi uçak bileti, yurt içi konaklama, yurt dışı konaklama, cruise, tur ve araç kiralama seçimlerinden biri yapılmalıdır. Bu seçeneklerden kullanmayı düşündüğünüz seyahat türünü ve hizmetini mutlaka seçin. Hesaplama aracında çıkan sonuç yaklaşık bir değer vermektedir. Gerçekte hesap yapılırken seyahat harcamalarının puan karşılığı, seyahatin türü, gidilecek destinasyon ve banka tarafından belirlenen katsayı değerlerine göre değişiklik gösterir. Tam puan değerini öğrenmek istiyorsanız Yapı Kredi Seyahat Hattı’ndan bilgi alabilirsiniz. Bilgiyi işlem anında alırsanız puanınızın yetip yetmeyeceğini öğrenebilirsiniz.

  Yapı Kredi Seyahat Hattı’na aşağıdaki numaralardan ulaşabilirler.

  • adios sahipleri 444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi
  • adios Premium sahipleri ise 444 0 446 VIP Line

  adios kart ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden yapılacak seyahat harcamalarında puanlar belirli katsayılar ile hesaplanır. Toplam seyahat bedeline seyahatin türüne göre katsayılar belirlenir. Bu oranlar zamanla değişir. Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden standart puan kullanımı ile yapacağınız harcamalarınızda puanlarınız daha değerli olur. Seyahat hattını takip ederek harcama yapmanız gerekir. Eğer farklı güzergahta harcama yapılırsa kazanılan puanlar normal hesaplamadan yapılır.

  Puan hesaplama aracı için buraya tıklayınız.