İçeriğe geç

Akbank Bakiye Sorgulama Sms

  Akbank hesabınızda bulunan hesap bakiyenize bakarak nakit akışınızı kontrol altına alabilirsiniz. Bakiyenizi bilmek sürprizlerle karşılaşma riskinizi azaltır. Bütçenizi bakiyenize göre düzenleyebilir, harcamalarını daha uygun şekilde yaparsınız. Akbank müşterileri için bakiye sorgulama hizmetini kolaylaştırmanın yollarını bulmuştur. Bu yolları makalemizde bulabilirsiniz. Ancak size en çok sorulan sms ile Akbank bakiye sorgulama hizmetini açıklayacağız.

  Akbank Bakiye Sorgulama Sms İle Nasıl Yapılır?

  Akbank Sms ile bakiye sorgulayabilmeniz için sizlere imkan sağlamıştır. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj gönderme kısmına girerek, yeni mesaj oluşturun. Sonra ‘Mobil’ yazıp 4425’e sms gönderin. Akbank hesap bakiyenizi görebilmeniz için uygulama bağlantısını size gönderecektir. Daha sonra bu uygulamayı indirip bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Sms ile bakiye sorgulama hizmeti bu kadar kolay ve pratiktir. Bu yöntemi tercih edenler oldukça fazladır.

  Sms dışında birkaç tane daha bakiye sorgulama yöntemi vardır. Bu yöntemleri de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer merak ediyorsanız makalemizin devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Akbank Bakiye Sorgulama İşlemi İçin Başka Hangi Yöntemler Mevcuttur?

  Akbank hesap bakiyenizi sms dışında 5 farklı yöntem ile öğrenmeniz mümkündür. Bu yöntemlerin her biri oldukça pratiktir. Size kalan en uygun bulduğunuzun seçip uygulamaktır. Bu yöntemleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Müşteri hizmetlerini arayarak Akbank bakiye sorgulama
  • Banka ATM cihazından Akbank bakiye sorgulama
  • Banka şubesine giderek Akbank bakiye sorgulama
  • Mobil uygulama ile Akbank bakiye sorgulama
  • İnternet üzerinden Akbank bakiye sorgulama

  Bu yöntemleri ayrıntılı olarak açıklamak gerekirse şöyle açıklayabiliriz:

  Müşteri hizmetlerini arayarak Akbank bakiye sorgulama

  Akbank müşteri hizmetleri 0850 222 2525’i arayarak hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlandıktan sonra sırasıyla 2-2-2-0 tuşlarını kullanarak hemen hesap bakiyesi sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

  Banka ATM cihazından Akbank bakiye sorgulama

  Akbank atm’lerine kartınızı taktıktan sonra “hesaplar” adımından bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

  Banka şubesine giderek Akbank bakiye sorgulama

  En yakın Akbank şubesine giderek hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

  Mobil uygulama ile Akbank bakiye sorgulama

  Akbank Direkt mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek, uygulamaya giriş yaptıktan sonra bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

  Play Store – Akbank mobil direkt uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Akbank mobil direkt uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İnternet üzerinden Akbank bakiye sorgulama

  Akbank internet şubesine (https://www.akbank.com) giriş yaptıktan sonra “hesaplar” sayfasından tüm bakiyelerinizi öğrenebilirsiniz.