İçeriğe geç

Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Akbank’ta hesabı olan kişiler hesap özetlerine bakarak yaptıkları harcamaları kontrol edebilirler. Hesap özeti, hesap kesim tarihinden önce yapılan harcamaların listesidir. Yapılan harcamalar gün, saat, miktar ve harcama yapılan yeri listeler. Bu listeye bakarak nerelerde harcama yapıldığı rahatça görülür ve gerekli durumlarda kontrol altına alınabilir. Genel bir bakış ile yaptığınız borcun nerelerde kullanıldığını görürsünüz ve fazla çıkmış gibi gelmesi durumunda daha net görerek huzursuzluğunuzu gidermiş olursunuz.

  Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Akbank’ta bulunan kredi kartınızın hesap özetine bakmak için kullanabileceğiniz yöntemleri şöyle sıralamak mümkündür:

  • Bankamatik Cihazı ile Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?
  • Şubelere Giderek Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?
  • E-ekstre ile Hesap Özetine Nasıl Bakılır?
  • İnternet Sitesi Üzerinden Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Bankamatik Cihazı ile Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Size en yakın bankamatik cihazına giderek Akbank kredi kartınızı takmanız durumunda hesap özetinizi kolayca görebilirsiniz. İsterseniz makbuz alarak dökümünü alabilirsiniz.

  Şubelere Giderek Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Size en yakın Akbank şubesine giderek hesap özetinizi isteyebilirsiniz. Bunun için şubeye gittikten sonra görevliye isteğinizi iletmeniz yeterlidir.

  E-ekstre ile Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Akbank’a ait hesap özetinizi e-posta yolu ile düzenli olarak almanız mümkündür. Üstelik bunu yaparken kağıt kullanımı azaldığı için doğaya fayda sağlarsınız. E-Ekstre olarak geçen bu hizmeti alabilmek için talimat vermeniz gerekir. E-ekstre talimatı vermek için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler:

  • Akbank İnternet üzerinden Kartlarım > Kredi Kartlarım > Ayarlar > Ekstre Gönderim Tercihleri menüsünden
  • 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla
  • Akbank’a kayıtlı cep telefonunuzdan E yazıp 4566’ya kısa mesaj göndererek, kolayca yapabilirsiniz. Bu hizmette mesajınız alınınca ekstreniz iptal edilir ve e-posta olarak gönderilmeye başlanır.

  İnternet Sitesi Üzerinden Akbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır?

  Akbank’a ait resmi internet sitesine girerek internet bankacılığı hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Akbank internet sitesine girmek ve buradan İnternet Bankacılığı sistemine, bankadan aldığınız bilgiler ile, giriş yapmaktır. Daha sonra bankanın size gönderdiği onay kodu ile işleminizi onaylayarak hesap özetinizi görebilirsiniz.

  Akbank Resmi İnternet Sayfasına Girmek İçin Tıklayınız.