İçeriğe geç

Akbank’ta Ne Kadar Param Var?

  Akbank hesabınızda ne kadar paranız olduğunu merak ediyorsanız, bunun çok kolay yöntemleri vardır. Bakiyenizi bilmek sürprizlerle karşılaşma riskinizi azaltır. Bütçenizi bakiyenize göre düzenleyebilir, harcamalarını daha uygun şekilde yaparsınız. Akbank müşterileri için bakiye sorgulama hizmetini kolaylaştırmanın yollarını bulmuştur. Bu yolları makalemizde bulabilirsiniz. Bu yöntemler internet kullananlara ve kullanmayanlara özel olarak her türlü yapılabilmektedir. Kullanıcı profilinize göre size kolay gelen yöntemi tercih edebilirsiniz.

  Akbank’ta Ne Kadar Param Var?

  Akbank hesap bakiyenizi  6 farklı yöntem ile öğrenmeniz mümkündür. Bu yöntemlerin her biri oldukça pratiktir. Size kalan en uygun bulduğunuzun seçip uygulamaktır. Bu yöntemleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Müşteri hizmetlerini arayarak Akbank bakiye sorgulama
  • Banka ATM cihazından Akbank bakiye sorgulama
  • Banka şubesine giderek Akbank bakiye sorgulama
  • Mobil uygulama ile Akbank bakiye sorgulama
  • İnternet üzerinden Akbank bakiye sorgulama
  • Sms ile Akbank bakiye sorgulama

  Bu yöntemleri ayrıntılı olarak görmek isterseniz makalemizin devamında şöyle açıklayabiliriz:

  Müşteri hizmetlerini arayarak Akbank bakiye sorgulama

  Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde bağlanmak isterseniz, çağrı merkezine bağlandıktan sonra sırasıyla 2-2-2-0 tuşlarını kullanarak hemen hesap bakiyesi sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

  Akbank müşteri hizmetleri numarası : 0850 222 2525

  Banka ATM cihazından Akbank bakiye sorgulama

  Akbank atm’lerine kartınızı taktıktan sonra “hesaplar” adımından bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

  Banka şubesine giderek Akbank bakiye sorgulama

  En yakın Akbank şubesine giderek hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

  Mobil uygulama ile Akbank bakiye sorgulama

  Akbank Direkt mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek, uygulamaya giriş yaptıktan sonra bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan sizin için en uygun olanı seçerek uygulamayı indirebilirsiniz. Bu bağlantıları seçerken telefonunuzun android mi İOS mu olduğu önemlidir. Buna dikkat ediniz.

  Play Store – Akbank mobil direkt uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Akbank mobil direkt uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İnternet üzerinden Akbank bakiye sorgulama

  Akbank internet şubesine (https://www.akbank.com) giriş yaptıktan sonra “hesaplar” sayfasından tüm bakiyelerinizi öğrenebilirsiniz.

  Sms ile Akbank bakiye sorgulama

  Akbank Sms ile bakiye sorgulayabilmeniz için sizlere imkan sağlamıştır. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj gönderme kısmına girerek, yeni mesaj oluşturun. Sonra ‘Mobil’ yazıp 4425’e sms gönderin. Akbank hesap bakiyenizi görebilmeniz için uygulama bağlantısını size gönderecektir. Daha sonra bu uygulamayı indirip bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Sms ile bakiye sorgulama hizmeti bu kadar kolay ve pratiktir. Bu yöntemi tercih edenler oldukça fazladır.