İçeriğe geç

Multinet Ne Kadar Param Var?

  Multinet kullanıcıları bakiyelerinde kalan miktarı öğrenmek için ne yapmaları gerektiğini merak etmektedirler. Eğer sizde Multinet kullanıyorsanız ve bakiyenizi kontrol etmek istiyorsanız, makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Multinet Ne Kadar Param Var?

  Multinet Ne Kadar Param Var? diye merak ediyorsanız bunun için bakiye sorgulama işlemi yapmanız gerekir. Bakiye sorgulama işlemi için alttaki yollardan birisini deneyebilirsiniz.

  • Multipay Uygulaması ile Multinet Ne Kadar Param Var? Öğrenme
  • İnternet Sitesi Üzerinden Multinet Ne Kadar Param Var? Öğrenme
  • Multinet Çağrı Merkezi ile Multinet Ne Kadar Param Var? Öğrenme

  Multinet Kart bakiyenizi sorgulamak için önce mobil uygulama yada internet sitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Bu sayede online işlemler menüsüne ulaşabilirsiniz.

  Multinet online işlemlere kayıt için buraya tıklayınız.

  Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra hesaba giriş yapabilirsiniz. Artık Multinet Kart Bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Multipay Uygulaması ile Multinet Ne Kadar Param Var? Öğrenme

  MultiPay, Multinet kartınızı yönetebileceğiniz bir uygulamadır. Size bakiye sorgulama dışında bir çok şekilde hizmet verir. Multipayden faydalanmak için önce mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Daha sonra var olan kayıt bilgilerinizle giriş yapıp sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş ekranında toplam bakiye yazılı olacaktır.

  Multipay Uygulaması Nasıl İndirilir?

  Uygulamayı indirmek için cep telefonunuzun mobil uygulama mağazasına giriş yaptıktan sonra arama bölümüne ‘
  Multinet’ yazıp indirmeniz yeterlidir. Daha sonra kayıt bilgilerinizle giriş yapıp kartınızı ekledikten sonra, uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  İnternet Sitesi Üzerinden Multinet Ne Kadar Param Var? Öğrenme

  Multinet bakiye sorgulama işlemini internetten yapmak istiyorsanız www.multinet.com.tr ya da https://kullanici.multinet.com.tr/uyeol üzerinden online işlem menüsüne girerek Multinet Kart Bakiye Sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Multinet Çağrı Merkezi ile Multinet Ne Kadar Param Var? Öğrenme

  Multinet Çağrı merkezi numarasını arayarak multinet kart bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için 444 87 36’yı aramazın yeterlidir. Multinet Çağrı merkezi görevlisi kart sahibi olduğunuzu doğrulamak için size birtakım bilgiler soracaktır. Daha sonra merak ettiğiniz Multinet Kart Bakiye bilginizi öğrenebilirsiniz. Multinet Çağrı Merkezini Multipay’e kayıt olduğunuz numarayla ararsanız kimlik doğrulama kısmı daha kısa sürebilir.

  Multinet müşteri hizmetleri numarası: 444 87 36