İçeriğe geç

Aras Kargo Fatura Sorgulama

  13 bölge müdürlüğü ile hizmet veren Aras Kargo gittikçe artan transfer merkezi, şube, araç sayısı ve kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye genelinde sevilen ve tercih edilen bir firmadır. Güvenilir ve hızlı taşıma yapar. Köklü bir deneyime sahip olan Aras Kargo ile gönderiler sorunsuz olarak yerine ulaştırılır. Hızla büyümeye devam eden bir firmadır. Aras Kargo ile çalışıyorsanız yada Aras Kargo’ya teslim edilmiş bir gönderi bekliyorsanız faturayı sorgulamak için e-arşiv hizmetini kullanabilirsiniz. E-arşiv online fatura kesimi zorunlu hale gelince karşımıza çıkan bir terim olmuştur. E-faturaların arşivlendiği alandır.

  Aras Kargo Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Aras Kargo fatura sorgulama işlemi için yapabileceklerinizi bu başlık altında bulabilirsiniz. Aras Kargo müşterileri bireysel ve kurumsal olarak iki gruba ayrılır. Bu gruplara göre e-arşiv faturası sorgulama seçenekleri vardır. Bireysel yada kurumsal müşteri olup olmamanıza göre başlıkları inceleyebilirsiniz.

  Bireysel müşteriler için Aras Kargo fatura sorgulama işlemi

  Kargo gönderisi Aras Kargo’ya teslim edilince bireysel Aras Kargo müşterilerinin telefonuna bir mesaj gelir. Cep telefonuna gelen bilgileri, aşağıdaki adrese girerek e-arşiv faturasına ulaşabilirsiniz.

  Aras Kargo e-arşiv uygulamasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Yapmanız gereken bu bağlantıya tıklayınca karşınıza belge sorgulama sayfasına girmek ve bu sayfada bulunan alanlardan belge türünü e-arşiv fatura seçerek diğer alanları doldurmaktır. Daha sonra istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Kurumsal müşteriler için Aras Kargo fatura sorgulama işlemi

  Sözleşmeli kurumsal müşteri iseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak e-arşive ulaşabilirsiniz.

  Aras Kargo e-arşiv için tıklayınız.

  Bu yöntem dışında birde mail ile size iletilen fatura görüntüsünden ulaşabilirsiniz. Eğer mail ile gelmemişse Aras kargo ile iletişime geçerek mail gelmesini sağlayabilirsiniz.

  Tüm bunların dışında şubeye giderek fatura görüntüsünü talep edebilirsiniz. Bunun için size en yakın şubeye gitmeniz gerekir. Şubelerle ilgili bilgiye ulaşmak için Aras kargonun resmi internet sitesine bakabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak bilgi isteme imkanınız da vardır.

  Aras Kargo çağrı merkezi : 444 25 52

  Aras Kargo resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak şube sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada bulunduğunuz il, ilçe ve şube seçeneklerini seçerek iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Aras Kargo şubelerini bulabilmek için buraya tıklayınız.