İçeriğe geç

Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme

  Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) ile Halk Bankası arasında yapılan bir anlaşma ile basılan Baibü Öğrenci Kartı kimlik, geçiş kartı, kütüphane ve yemekhane gibi sosyal alanlarda ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) Kart Halk Bankası tarafından üretilir ve basılır. Yeni nesil dijital öğrenci kartı olan Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) öğrenci kartını almak için öğrencilerin Halk Bankasına bazı belgeleri götürmeleri gerekir. Öğrencilerin durumlarına göre istenen bu belgeler en aşağıda sizler için listelenecektir. Belgeleri Halk Bankasına teslim ettikten sonra Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) öğrenci kartı basılır ve öğrenciye teslim edilir. Kartı yemekhanede kullanmak için bakiye yüklenmesi gerekir. Bakiye yüklemesi karta para yükleyerek yapılır. Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme işlemi için kullanılabilecek kanalları makalemizin devamında bulabilirsiniz.

  Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  • Kiosk Cihazlarından Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme
  • Halkbank Atm Cihazlarından Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme
  • Yukle.al İnternet Sitesinden Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme
  • Havale / EFT ile Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme

  Kiosk Cihazlarından Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme

  Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) bünyesinde hizmet veren yemekhaneden yemek hizmeti almak isteyenler kartlarına bakiye yüklemek zorundadırlar. Yemek ücretini ödeyebilmek için yapılan bu işlemi yemekhanelerin girişinde bulunan kiosk cihazlarından yapabilirler. Kiosk cihazından karta para yükleyebilirler.

  Halkbank Atm Cihazlarından Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme

  Halk Bankasına ait olan atm cihazlarını kullanarak kolayca Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) öğrenci kartına para yüklenebilir. Halk Bankası şubelerini ve atm cihazlarının nerede olduğunu sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Halk Bank şube ve atm cihazı adreslerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

  Yukle.al İnternet Sitesinden Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme

  yukle.al platformundan faydalanarak kolayca para yüklemesi yapılabilir. Detaylar için yukle.al internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Havale / EFT ile Baibü Öğrenci Kartı Para Yükleme

  Hesabını olan bankadah havale yada eft yaparak kartınıza para yükleyebilirsiniz.

  Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) İletişim Bilgileri

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi  14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 253 … Fax: +90 374 253 …
  • EPosta: intstudentibu.edu.tr