İçeriğe geç

Bakiye Sorgulama Denizli

  Denizli şehrinde çalışan toplu taşıma araçlarında kullanılan ulaşım kartı olan Denizli Kart ile yolcular ödeme işlemlerini kolayca yapabilmektedirler. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan bu sistemi ile vatandaşlar şehir içi ulaşımda ödemelerini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilmektedirler. Denizli Kartlar elektronik sistemle çalışan kartlardır. Toplu ulaşım hizmetinden faydalanmak isteyen Denizlili vatandaşlar bu kartı alarak kullanmak zorundadırlar. Başka türlü ödeme yapmaları mümkün değildir.

  Bakiye Sorgulama Denizli Nasıl Yapılır?

  • İnternet Üzerinden Bakiye Sorgulama Denizli
  • Kart Okuma Cihazından Bakiye Sorgulama Denizli
  • bakiyesorgulama.net Üzerinden Bakiye Sorgulama Denizli

  İnternet Üzerinden Bakiye Sorgulama Denizli

  Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden kartınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Bunun için önce siteye girerek ulaşım portalına girmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteye girebilirsiniz.

  Denizli Büyükşehir Belediyesi ulaşım portalı internet sitesine girmek için tıklayınız.

  Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak T.C. Kimlik numaranız yada kart numaranızı girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kart Okuma Cihazından Bakiye Sorgulama Denizli

  Otobüslerde ödeme yapmak için kartınızı okuttuğunuz kart okuma cihazlarından bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken ulaşım ücretini ödemek için kartınızı cihaza okutmaktır. Cihazın altında kalan bakiyeniz görünecektir.

  bakiyesorgulama.net Üzerinden Bakiye Sorgulama Denizli

  bakiyesorgulama.net internet sitesi üzerinden kartınızın bakiyesini sorgulamanız mümkündür. Bu site birçok şehrin ulaşım kartına ait sorgulama işlemlerini yapmaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kart numaranızı girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  bakiyesorgulama.net Üzerinden Denizli Kart bakiyenizi sorgulayabilmek için buraya tıklayınız.

  Ücretsiz Denizli Karttan Kimler Faydalanabilir?

  Denizli Karttan ücretsiz yararlanabilecek kişiler vardır. Belediyenin belirlediği bu kişiler kartlarını alarak toplu ulaşım hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Bu kişileri şöyle sıralamak mümkündür.

  • %40 ve üzeri engel oranına sahip vatandaşlar elektronik kart hizmetinden ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar.
  • Denizli karttan; resmi üniformalı polis memurları, belediye zabıta görevlileri, dağıtımcı olarak görev yapan PTT kargo görevlileri ücretsiz yararlanmaktadır.
  • Denizli şehir içi faaliyet gösteren gazeteciler cemiyeti üyeleri,
  • Başbakanlık sarı basın kartı sahipleri,
  • Kanunda belirtilen ücretsiz biniş hakkına sahip olan diğer kişiler için ücretsiz kart hizmeti verilmektedir.