İçeriğe geç

Kart27 Bakiye Öğrenme

  Kart27 daha önce Gaziantep’te kullanılan ulaşım kartıydı ancak artık yerini Gaziantep Kart almıştır. Makalemizde Gaziantep Kart kullanıcıları için bakiyelerini nasıl görecekleri konusunda bilgi vereceğiz. Makalemizde Gaziantep Bakiye Öğrenme işlemi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Başlıkları Kart 27 olarak düzenlemekteki amacımız arayanların doğru bilgiye ulaşmasıdır.

  Kart27 Bakiye Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Gaziantep Kart bakiye öğrenme işlemi için 5 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerin listesi ve detayları şu şekildedir:

  • Gaziantep Kart Mobil Uygulama ile Kart27 Bakiye Öğrenme
  • Kart okuma cihazı ile Kart27 Bakiye Öğrenme
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Öğrenme
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Öğrenme
  • NFC ile Kart27 Bakiye Öğrenme

  Gaziantep Kart Mobil Uygulama ile Kart27 Bakiye Öğrenme

  Gaziantep Kart mobil uygulaması ile akıllı ulaşım kartınız hakkında bir çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Bakiye öğrenme işlemi de bu şekilde mümkündür. Gaziantep Kart mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Daha sonra kartınızı mobil uygulamaya tanıtıp bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. İstediğiniz her an her yerde mobil uygulama ile bakiye öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile Kart27 Bakiye Öğrenme

  Otobüslerde kartımızı okutarak ödeme yapmamızı sağlayan kart okuma cihazlarında bakiyenizi görebilirsiniz. Kartınızı okuttuktan sonra ekranın altına bakmanız yeterlidir.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Öğrenme

  Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi öğrenmiş olursunuz.

  gaziulas.com adresine girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden Kart27 Bakiye Sorgulama

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye girerek bakiyenizi kolayca sorgulayabilirsiniz. Online işlemler menüsüne tıklayın ve ilgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi yapın.

  Gaziantep.com.tr adresine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile Kart27 Bakiye Öğrenme

  Akıllı telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.