İçeriğe geç

Belvan Kart Bakiye Yükleme

  Akıllı ulaşım kartları ile artık şehir içi toplu taşıma araçlarında ödeme yapmak çok kolay. Bunun dışında daha pek çok hizmete ulaşabilmemizi sağlayan akıllı ulaşım kartlarını birçok şehir kullanmaktadır. Otobüslerin nerede olduğunu, ne zaman hangi durağa geleceğini, bakiye sorgulama, bakiye yükleme, dolum noktalarını öğrenme gibi bir çok hizmete akıllı ulaşım sistemi ile ulaşabiliriz.

  Belvan Kart kullanan Vanlı vatandaşlar kartlarını düzenli olarak bakiye sorgulama işlemi ile takip etmeliler. Bakiyelerinin yetersiz olması durumunda toplu taşıma hizmetinden faydalanmayacakları için zor anlar yaşayabilirler. Bu yüzden sorgulama işlemi yapmalı, gerekirse bakiye yükleme işlemi ile kartlarında yeterli bakiye olmasını sağlamalılar.

  Belvan Kart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Belvan Kartınızda bulunan bakiye yetersiz ise bakiye yükleme işlemi ile yeterli miktarı yükleyerek şehir içi toplu taşıma hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Belvan Kart bakiye yükleme işlemi için birkaç yol vardır. Bu yolları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Belvan Mobil Uygulama ile Belvan Kart Bakiye Yükleme
  • Kart Dolum Merkezleri ile Belvan Kart Bakiye Yükleme

  Belvan Mobil Uygulama ile Belvan Kart Bakiye Yükleme

  Belvan Kart uygulaması Van şehrindeki otobüs hatları ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgilere mobil ortamda erişilmesini sağlayan uygulamadır. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek birçok bilgiye ve hizmete ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri arasında şunlar vardır:

  • Otobüsüm Nerede?
  • Hat Hareket Saatleri
  • Akıllı Duraklar
  • Yetkili Bayi ve Kart Merkezleri
  • Bakiye Yükle
  • Bakiye Sorgula

  Bakiye yükleme işleminizi mobil uygulama ile yapabilirsiniz. Üstelik her an her yerde bakiye yükleme imkanınız vardır. Sizin için uygun olan uygulama mağazasından mobil uygulamayı indirdikten sonra sisteme giriş yapın. Daha sonra ‘Bakiye Yükle’ bağlantısına basarak yükleme sayfasına girin. Buradan kart bilgilerinizi ve yüklemek istediğiniz bakiye miktarını girdikten sonra kredi kartınızla ödeme yaparak Belvan Kart bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Playstore üzerinden Belvan Kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Appstore üzerinden Belvan Kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kart Dolum Merkezleri ile Belvan Kart Bakiye Yükleme

  Van ilinde birçok ilçede bulunan kart dolum merkezlerine giderek Belvan Kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Size en yakın kart dolum merkezine giderek görevlilerden bu konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan hizmeti vereceklerdir.