İçeriğe geç

Beşiktaş Semt Kart Nedir?

  Beşiktaş Semt Kart Beşiktaş ilçesinde ekonomiyi canlandırmak için hizmete sunulan bir karttır. Bu kart ile Beşiktaş ilçesinde yaşayan vatandaşların esnaftan indirimli alışveriş yapması sağlanır. Esnaf ile vatandaşın birbirlerine destek vermesi sağlanır.

  Beşiktaş Semt Kart Nedir?

  Beşiktaş Semt Kart tüm Beşiktaş ilçesinde kullanılan bir karttır. Herkesin kullanması amaçlanır. Beşiktaş Semt Kart Beşiktaş ilçesinde yaygınlaştıkça esnaf indirimleriyle vatandaşta esnaftan alışveriş yaparak birbirine destek olacaktır. Beşiktaşın ekonomisi gelişecektir. Bu yönüyle Beşiktaş Semt Kart uygulanması avantajlı bir projedir. Vatandaşların yaşadıkları ilçeye karşı aidiyet duygununu gelişmesini sağlar. Halkın birbiri ile iletişim halinde olması ve kenetlenmesi sağlanır.

  Beşiktaş Semt Kart Nerelerde Kullanılır?

  Beşiktaş Semt Kart ile vatandaşlar ilçede bulunan esnaflardan ve işyerlerinden alışveriş yapabilir. İndirim imkanlarında faydalanabilir. Beşiktaş Semt Kart, Beşiktaş ilçesinde hizmet veren esnaf ve işyerlerinde geçerli olan bir karttır. Oldukça geniş bir kullanım alanı yelpazesi vardır.

  Beşiktaş Semt Kart’ın aşağıdaki sektörlerde kullanılabilmektedir. Ancak bir sınır yoktur. Semt kart projesine katılmak isteyen her türlü sektörde kullanılabilir. Esnafın ve işyerlerinin başvuruması yeterlidir.

  Marketler, sağlık kuruluşları, kargo şirketleri, kuaförler, restoranlar, kafeler ve bankalar ve dahası diyebiliriz. Beşiktaş Semt Kart uygulamasına katılan esnafın listesine göz atarak hangi esnaftan alışveriş yapabileceğinizi net görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili listeye ulaşabilirsiniz.

  Tüm esnafın listesi ve bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

  Esnaf Semt Kart Uygulamasına Nasıl Katılabilir?

  Beşiktaş Semt Kart uygulamasına katılmak isteyen esnaf belediyeye başvurmalıdır. Taahhüt doldurup belediyeye ileterek uygulamaya katılmak istediğini belirtelebilir. Başvurusu incelenir. İnceleme sonrası uygun olması durumunda esnaf ile iletişime geçilir. Semt Kart uygulaması üzerinden belediyenin yaptığı işletme girişi sisteme yüklenir. Listeye eklenerek vatandaşların haberdar olması sağlanır.

  Vatandaşlar Beşiktaş Semt Kartı Nasıl Alabilir?

  Vatandaşlar Beşiktaş Semt Kart almak istediklerinde online olarak başvuru oluşturabilirler. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili forma ulaşabilirsiniz. Bu formu doldurarak başvuru oluşturmuş olursunuz.

  Beşiktaş Semt Kart başvuru formu için tıklayınız.

  İndirimlerden Nasıl Haberdar Olunur?

  Esnaf, indirim ve kampanya gibi avantajları belediyeye bildirir. Belediye işletmelerin isimlerini ve indirim oranlarını web sitesinde yayınlar.