İçeriğe geç

Bim Kart Bakiye Sorgulama

  Bim bünyesinde satılan Bim hediye kartları vatandaşların yardım etmek istedikleri kişilere yada çalışanlarına daha kolay hediye vermelerini sağlamaktadır. Bu kartın verildiği kişi BiM marketlerde bulunan ürünlerden kendileri seçerek bakiyenin yeteceği miktar kadar alışveriş yapabilir. Sizde çalışanlarınıza, sevdiklerinize yada yardıma ihtiyaç duyan ailelere ulaşmak için bu kartlardan satın alabilirsiniz. Böylece onların ihtiyacı olmayan ürünler almak yerine daha faydalı bir iş yapmış olursunuz. Kişiler kendi ihtiyaçlarını seçerler ve yardım boşa gitmemiş olur.

  BİM Kart Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

  BİM Hediye Kart almak isteyenler BİM’in bölge merkezleri ve BİM marketlerden herhangi birine gidip almak istedikleri meblağ yüklenmiş olan hediye kartlarından satın alabilirler. Tek yapmanız gereken size en yakın BİM mağazasına yada bölge merkezine gitmeniz ve talebinizi iletmenizdir. Sizden herhangi bir belge talep edilmez.

  BİM Market Bölge merkezleri ve mağazalara ulaşmak için tıklayınız.

  BİM Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Elinizdeki BİM Hediye kartının bakiyesini takip etmeniz ödeme esnasında zor anlar yaşamamanız için gereklidir. BİM hediye kartındaki limiti merak eden kişilerin BİM mağazasına gitmeleri gerekiyor. BİM Hediye kartınızdaki bakiyeyi sadece BİM marketinde bulunan kasa görevlisinden öğrenebilirsiniz. Bunun için ödeme öncesi yada sonrası kasa görevlisine kartınızın bakiyesini sorgulamak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Görevli kalan bakiyenizi size bildirecektir. BİM Hediye Kart Bakiye Sorgulama işlemi bu kadar basittir.

  BİM Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Bir hayır sahibi yada yakınınız tarafından size verilen BİM Hediye Kartının sahip olduğu limit bilmeniz gerekir. Kartı size veren kişi 50 TL ve 100 TL’lik kartlardan seçmiş olabilir. Bu kartlar limitli bakiyeli kartlar olarak geçer. BİM daha fazla yardımda bulunma imkanı olanlar için yüklenebilir bakiyeli kart hizmeti de sunmaktadır. Bu karta 500 TL’ye kadar yükleme yapılabilir.

  Elinizde BİM Hediye kartı var ve nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Önce size en yakın BİM marketine gidip ihtiyacınız alan ürünleri seçin.
  • Kasaya gelince market görevlisine elinizdeki hediye kartını uzatın.
  • Kasada duran market görevlisi karttan aldığınız ürünlerin tutarını çekecektir.
  • BİM Hediye kartınızın bakiyesi bitene kadar bu şekilde istediğiniz sayıda alışveriş yapabilirsiniz.