İçeriğe geç

Business Plus Kart

  İşletmeler için hizmetler sunan Kuveyt Türk Business Plus Kart ile işletme sahiplerine finans imkanı sunar. Kuveyt Türk Business Plus Kart kullanıcıları ihtiyaçlarını bu kart ile finanse edebilirler. Nakit akışlarına göre ödeme planları oluşturabilirler. Böylece şirketlere özel finansal çözümler sunulabilir. Kuveyt Türk Business Plus Kart kullanıcılarına bazı avantajlar sunulur. Bu avantajlar işletmeniz için kolay finansal yönetim ve kazanç olarak dönebilir. Kuveyt Türk Business Plus Kart avantajlarını aşağıda başlık halinde sıraladık.

  Kuveyt Türk Business Plus Kart Avantajları Nelerdir?

  Business Plus Kart kullanıcılarına aşağıdaki avantajları sunar.

  • Kuveyt Türk Business Plus Kart kullanıcıları kart limitlerinin %10’u kadarını ve maksimum 10.000 TL olmak şartı ile takasta bulunan çek ve vergi ödemelerini kartları ile yapabilirler.
  • Çek ve vergi ödemeleri için enflasyon farkı alınmaz.
  • Kuveyt Türk Business Plus Kart ile otomatik ödeme talimatı verilebilir. Bu hizmetle ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Otomatik fatura ödeme talimatı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Kuveyt Türk Business Plus Kart için kart ücreti alınmaz. Kart aidatı ödemezsiniz.
  • Kuveyt Türk Business Plus Kart ile vergi ödemesi yapabilirsiniz.

  Business Plus kart ile ödeyebileceğiniz vergi türlerini öğrenmek için tıklayınız.

  • Kuveyt Türk Business Plus Kart ile SGK ödemelerinizi yapabilirsiniz.

  SGK ödeme ile ilgili detaylar için buraya tıklayınız.

  • Kuveyt Türk Business Plus Kart kullanıcıları istedikleri ve ihtiyaç duyduklarında şu yardımlardan faydalanabilirler : Konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetleri…

  Kuveyt Türk Business Plus Kart ile tek çekim olarak yaptığınız işlemlerinizi taksite bölebilirsiniz. Peşin fiyat üstünden taksit yapmış olursunuz. Ödemelerinizi ileri vadeye öteleyebilirsiniz. İstediğiniz aylara ödemeyi erteleyebilirsiniz. Ancak ödemesiz dönem en fazla 6 aydır. Ödeme vadesi ise 18 aya kadar belirlenebilir.

  Kuveyt Türk Business Plus Kart ile alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişlerinde, kumarhane, şans oyunları ve döviz işlemlerinde tek çekim ve taksitli olarak işlem yapamazsınız. Ayrıca kuyum harcamalarında, mahkeme ve para cezalarında, bağış, kontör, sigorta, vergi ve fatura ödemelerinde, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetlerinde yalnızca tek çekim olarak işlem yapılabilir.