İçeriğe geç

Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk tarafından verilen Tohum Kart çiftçilerin kullandığı bir karttır. Tarımsal faaliyetlerde bulunan kişilerin alabileceği bir kredi kartıdır. Faaliyetleri için gereken malzemeleri aldıktan sonra ödemeyi hasat dönemine kadar erteleme imkanı sunar. Bu imkan ışında kart ücreti almaz. Tohum Kart kullanıcıları istemeleri durumunda TARsim sigortasını kolayca yaptırabilirler ve ödemelerini bir yıla kadar erteleyebilirler. Kendi durumlarına göre ödeme tarihi belirlenebilir. Tohum kart ile alışveriş yapıldığında bir yıla kadar vade yapılabilir. Eğer anlaşmalı üye işyerleri ile alışveriş yapılırsa vade farkı istenmez. Ayrıca esnek vade imkanı sunar. Bu sayede ekstre tarihlerinizi bir yıla kadar erteleyebilirsiniz.  Tohum Kartınızla alabileceğiniz bir çok hizmet vardır. Bazıları şu şekildedir: Konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmeti… Faydalanmak için Tohum Kart Asistans hizmetlerini arayabilirsiniz. Tohum Kart Asistans hizmetlerinin numarası aşağıda verilmiştir. Ayrıca hizmet detayları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

  Tohum Kart Asistans hizmetleri numarası : 444 0 123

  Tohum Kart Asistans hizmet detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Tohum Kart hakkında bilgi verdikten sonra nasıl başvuracağınıza dair size bilgiler verelim. Tohum Kart almak isteyen çiftçiler iki farklı yol izleyebilir. Şubeden yada internet sitesi üzerinden form doldurarak kart başvurunuzu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıda iki başlık halinde detaylı olarak anlatılmıştır.

  • Kuveyt Türk Şubesine Giderek Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu
  • İnternet Sitesi Üzerinden Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk Şubesine Giderek Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk şubelerinde müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşerek gerekli formları doldurabilirsiniz. Böylece Tohum Kart için başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan size en yakın Kuveyt Türk şubesinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

  En yakın Kuveyt Türk şubesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  İnternet Sitesi Üzerinden Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesi üzerinden form doldurarak ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra size dönüş yapılarak bilgileriniz talep edilir ve kartınız hazırlanır. Karşınıza gelen formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek Tohum Kart başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

  Tohum Kart başvuru sayfası için tıklayınız.