İçeriğe geç

Tohum Kart Nedir?

  Tohum Kart, Kuveyt Türk bünyesinde verilen bir kredi kartıdır. Bu kart tarımsal faaliyet sürdüren kişilere verilir. Mazot, gübre, zirai ilaç, tarımsal ekipman, tohum ve fide alımlarını bu kart sayesinde hasat dönemine kadar erteleyebilirler. Çiftçiler için güzel imkanlar sunan bir karttır. Tohum kartın çiftçilere sunduğu bazı avantajlar vardır. Bu avantajlar ile daha kaliteli hizmet üreterek hasat vakti ödemesini yapabilmektedir. Çiftçiler için büyük kolaylıktır. Kuveyt Türk ile çalışan çiftçiler Tohum Kart kullanarak bir çok kolaylıktan faydalanabilirler. Bu avantajları sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

  Tohum Kart’ın Kuveyt Türk Kullanıcılarına Sunduğu Kullanım Avantajları Nelerdir?

  • Tohum Kart kullanıcıları kart ücreti ödemezler. Bu yöntem ekonomik olarak avantajlıdır.
  • Tohum Kart kullanıcıları Tarsim sigortası yaptırabilirler ve ödemelerini 1 yıla kadar erteleyebilirler. Tohum Kart kullanıcılarına özel bir avantajdır.
  • Tohum Kart ile yaptığınız işlemlerin hepsini 1 yıla kadar vadelendirebilirsiniz.
  • Anlaşmalı üye işyerlerinde harcama yapmanız durumunda vade farkı alınmadan ödeme yaparsınız.
  • Esnek vade imkanı vardır. Bu sayede ekstre tarihlerini 2-12 ay arası erteleyebilirsiniz.
  • Kart başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Bunun için şubeye gitmeniz yeterlidir.
  • Tohum Kart’ın Asistans ve Concierge hizmetlerini kullanabilirsiniz.
  • Tohum Kartınız varsa ihtiyacınızolduğunda şu hizmetleri alabilirsiniz : Konut yardımı, yol yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmeti… Faydalanmak için Tohum Kart Asistans hizmetlerini arayabilirsiniz.

  Tohum Kart Asistans hizmetleri numarası : 444 0 123

  En yakın Kuveyt Türk şubesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  Tohum Kart Asistans hizmet detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Tohum Kart Kullanılan Sektörler

  Tohum Kart kullanımında dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntı ise şu şekildedir:  Tohum Kart ile şu alanlarda yapılacak alışverişlerde tek çekim ve taksitli olarak işlem yapılamaz.

  Bu sektörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  Alkollü içecek satan market ve tekel bayi alışverişleri, araç galerileri, oto servis ve araç kiralamaları, kumarhane, şans oyunları ve döviz işlemleri, kuyum harcamaları, mahkeme ve para cezaları, bağış, kontör, sigorta, vergi ve sigorta ödemeleri, kablolu ve diğer ödemeli TV hizmetleri…

  Tohum Kart kullanılabilecek sektörleri öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda Kuveyt Türk Tohum Kart hakkında detaylı bilgi mevcuttur.

  Tohum Kart sektör bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.