İçeriğe geç

DEÜ Kart ile Yemekhane Nasıl Kullanılır?

  DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde Akıllı Kart kullanılmaktadır. Öğrenciler akıllı kartları ile yemekhane hizmetinden faydalanabilmektedirler. DEÜ Akıllı Kartı ile yemekhanede yemek hizmetinden faylanmak isteyenler akıllı kartları ile ödeme yapabilirler.

  DEÜ Kart ile Yemekhane Nasıl Kullanılır?

  DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesinde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren mutfaklar mevcuttur. 4 tane mutfakta yemek üretimi yapılır. Bu mutfaklarda üretilen yemekler, yemekhanelere aktarılır ve öğrencilere yemek hizmeti sunulur. DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesinde kız ve öğrenci yurtlarına da akşam yemeği hizmeti verilir. Ayrıca yemekhanelerde hem öğle yemeği hem de akşam yemeği hizmeti sunulur. Yemekhane hizmeti sadece merkezde verilmez . İlçelerde bulunan yemekhanelere de yemek hizmeti sunulur.

  DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesi yemekhanelerinde yemek hizmeti almak isteyen öğrenciler ne yapmalıdır?

  16:00-20:00nde bulunan yemekhanelerde yemek yiyebilmek için belirlenen miktarda ödeme yapılması gerekir. Günlük, haftalık yada haftalık seçenekli olarak belirlenen yemek hizmeti tarifelerinden uygun olan seçilerek ödeme yapılması gerekir. Ödeme için DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesi akıllı kartlarına bakiye yüklenmesi gerekir. Yüklenen bakiye sanal para olarak geçer. Sanal para ile belirlenen tarifelerden uygun olan seçilip yemek saati belirlenir. Öğle 11:30-13:30 yada akşam 16:00-20:00 olarak seçenekler vardır.

  DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesi Günlük Yemek Menüsü için buraya tıklayınız.

  DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesi Güncel Yemek Ücretleri için tıklayınız.

  • Kart sahipleri turnike sistemlerini kullanabilir ve ücretli olarak hizmet alabilir. Yemek ödemesi turnikelerde gerçekleşir.
  • Para yükleme işlemleri; Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından duyurulan web siteleri aracılığıyla internetten ve/veya dolum yükleme noktalarından yapılır.

  DEÜ, Dokuz Eylül Üniversitesi Akıllı Kart arıza, başvuru yada diğer işlemlerle ilgili bilgilendirmeler:

  Kartlarında sorun yaşayan öğrenciler arıza, talep yada istekleri için aşağıdaki mail adresine mail atabilirler.

  destek.deu.edu.tr 

  Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi Kurumsal kimlik kartı ve araç geçiş sistemine yönelik yönergeyi okuyarak bilgi sahibi olunabilir. Yönergeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Yönerge için tıklayınız.

  Kurumsal Kimlik Kartı İşlem Formu için tıklayınız.

  Kart basım ücreti üniversite tarafından belirlenir. Belirlenen güncel ücrete resmi internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Ücretin yatırılacağı hesap bilgileri aşağıda verilmiştir.

  Hesap Adı: DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜK STRATEJİ GELİŞTİRME
  Banka Adı: Ziraat Bankası
  IBAN No : TR92 0001 0026 1637 7117 2954 20