İçeriğe geç

Kiğılı Puan Nasıl Kullanılır?

  Kiğılı Kartın iki türü vardır. Müşterilerin yaşına göre verilen bu kartlar şunlardır:

  • Kiğılı Üyelik
  • Kiğılı Genç

  Kiğılı üyelik kartını 18 yaş üzerinde bulunan müşteriler alabilir. Kiğılı Genç Kartı modern koleksiyonlardan hoşlanan gençler kullanabilir. Genç Kiğılı Kart kullanmak için aranan yaş aralığı 18-28 yaştır. Genç Kart sahiplerine alışverişlerinde %5 oranında indirim imkanı sunulur. Her iki kartta da müşterilere yönelik özel olarak sunulan indirim ve avantajlardan faydalanma imkanı verilir. Üstelik bu avantaj ve indirimlere ek olarak yaptıkları harcama oranında puan kazanırlar. Bu puanlar Kigılı kart yada kiğılı genç karta yüklenir.

  Kiğılı Puan Nasıl Kullanılır?

  Kiğılı Kart tüm Kiğılı mağazalarında ve online alışverişte kullanılabilir. Ödeme sırasında kartınızı görevliye vermeniz yeterlidir. Online alışverişte ise kartınızda bulunan puanları kullanmak istediğinizi belirten seçeneği seçmeniz yeterlidir. Kullanırken kimliğinizi ibraz etmeniz gerekir. Kiğılı kartı kart sahibi dışında başka birisi kullanamaz. Kiğılı Kart sahipleri kart kampanyalarını takip edip sunulan indirimlerden faydalanabilirler. Kiğılı Kart puanlarınız aldığınız ürünün ücretini ödemeye yetmiyorsa önce var olan puanlar çekilir, sonra kalan miktar nakit yada kredi kartınızdan çekilerek alınır. Kiğılı Kartta biriken puanları sorgulamak için kasa görevlisinden yardım alabilirsiniz.

  Puan Kazanılan Ürünler İade Edilirse Ne olur?

  Alışveriş yaparak kazanılan puanlar o alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda karttan geri alınır. Daha önceki alışverişlerde kazanılan puanlara dokunulmaz. Sadece iade işlemi yapılan alışverişe ait puanlar silinir.

  Nasıl Puan Kazanılır?

  Kiğılı Kart sahibi olan müşteriler yaptıkları alışverişlerde yaptıkları harcama oranında puan kazanırlar. Kazandıkları puanlar mağaza tarafından belirlenen miktarda lira olarak alışverişlerde kullanılabilir. Müşteriler yaptıkları alışverişlerde belirlenen miktarlarda puan kazanırlar. Kazanılan puanlar alışveriş sonrası anında Kiğılı Karta yüklenir. Puanların birikmesi ödeme aracı olarak kullanacağınız zaman daha az nakit ödeme yapmanızı sağlar.

  Kiğılı Kart Puanları Nasıl Takip Edilir?

  Kiğılı mağazalarında bulunan kasa görevlileri size bu konuda yardımcı olacaktır. Kasa sorumlularından Kiğılı Kartta bulunan puanlar öğrenilebilir. Ödeme esnasında görevliden kartınızda bulunan puanları öğrenmek için yardım isteyebilirsiniz. Kartta bulunan puan bakiyesini bu şekilde sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz.