İçeriğe geç

DHL Yurtdışı Kargo Takip

  Adrian Dalsey, Larry Hillblom ve Robert Lynn 1969’da DHL’i kurduklarında lojistik dünyasında devrim yaratacaklarını bilmiyorlardı. DHL bugün dünyanın lider lojistik şirketidir. 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki 395.000’den fazla çalışanımız, her gün sınırları aşmanıza, yeni pazarlara ulaşmanıza, şirketinizi büyütmenize ya da sevdiklerinize gönderdiğiniz mektupları ulaştırmanıza yardımcı olmak için çalışıyor. DHL Kargo depolama, sipariş yönetimi, taşıma ve dağıtım, danışmanlık ve yönetim hizmetleri, entegre lojistik, çevre dostu lojistik, görünürlük ve risk yönetimi, entegre sözleşmeli lojistik, entegre navlun lojistiği, gümrük, güvenlik ve sigorta konularında hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken küçük, orta ve büyük işletmelere özel imkanlar sunmaktadır. İşletmenin ölçeğine göre hizmetin kapsamı değişmektedir.

  DHL Yurtdışı Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  • DHL Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden DHL Yurtdışı Kargo Takip
  • DHL Express Mobile Uygulaması ile DHL Yurtdışı Kargo Takip
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak DHL Yurtdışı Kargo Takip

  DHL Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden DHL Yurtdışı Kargo Takip

  DHY Yurtdışı Kargo takip işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu bağlantı DHL kargonun resmi internet sayfasına bağlanır. Bu sayfada sizden kargo takip numarası istenir. Kargo takip numarası en fazla on adet olabilir. On kargoya kadar sorgulama yapabilirsiniz.

  DHL Yurtdışı Kargo takip işlemi için buraya tıklayınız.

  DHL Express Mobile Uygulaması ile DHL Yurtdışı Kargo Takip

  DHL Kargo’nun mobil uygulamasını indirerek kolayca kargo takibi yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek kargo takibinizi yapabilirsiniz. DHL Express mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan kargo takip kısmında kargo takip numaranızı kullanarak sorgulama yapabilir ve yerini öğrenebilirsiniz.

  Google Play – DHL Express mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – DHL Express mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak DHL Yurtdışı Kargo Takip

  DHL Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. DHL Kargo müşteri hizmetleri görevlisi bu konuda sizden kargo takip numaranızı isteyecektir. Bu şekilde kargonuzla ilgili bilgi verebilir. Aşağıdaki numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  DHL Kargo Takip Numarası : 444 00 40