İçeriğe geç

We World Express Kargo Takip

  We World Express lojistik ihtiyaçları karşılayan ve çözümler sunan bir firmadır. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik ihtiyaçlara çözümler sunabilmektedir. Hong Kong merkezli bir firmadır ve 100’den fazla ülkede hizmet sunmaktadır. Geniş ağı ile hava kargo çözümleri, toplama ve dağıtım hizmetleri sunarken bunların yanında depolama ve gümrükleme hizmetleri sağlayabilir. Her türlü boyutta kargo gönderisini güvenle taşır.

  Yurtdışından gelecek gönderiler büyük bir hızlı ve güvenli bir şekilde elinize ulaşır. Türkiye’de bulunan kargo firmaları ile ortak çalışma yürüterek en kısa sürede gönderinizin ulaşmasını sağlarken siparişinizin de elinize geçmesi sağlanır.

  We World Express Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  We World Express kargoda bulunan gönderinizi takip etmek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • İnternet sitesi üzerinden We World Express Kargo Takip
  • Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurarak We World Express Kargo Takip

  İnternet sitesi üzerinden We World Express Kargo Takip

  We World Express kargo takiplerinizi internet sitesi üzerinden pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İzleme takip sayfasına gönderilerin barkod numarasını girerek takip işlemi yapabilirsiniz. Maksimum 10 barkod numarasına kadar girme imkanı vardır. Bütün gönderileri yada kargolarınızı bu şekilde takip edebilirsiniz.

  We World Express Kargo Takip sayfası için tıklayınız.

  Ayrıca kurumsal müşteriler müşteri portalına kullanıcı adı ve şifre ile birlikte giriş yaparak daha kolay gönderi takibi yapabilirler. Aşağıdaki bağlantı kurumsal müşterilerin giriş yapabileceği Kurumsal Müşteri Portal giriş sayfasına yönlenmenizi sağlayacaktır.

  We World Express Kurumsal müşteri portalı için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurarak We World Express Kargo Takip

  We World Express kargo takibi için iletişim kurabileceğiniz bilgiler aşağıdaki gibidir. Bu iletişim kanallarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.

  Adres : Atakoy Towers A Blok Ofis No:55 Cobancesme E-5 Yan Yol Cad. No:20/1 Atakoy 7-8-9-10.Kısım Bakırkoy – İstanbul – Turkey

  Telefon : +90 212 916 19 93

  E-posta : [email protected]

  Yurtdışı kaynaklı ürününüzü satın aldığınız kargo firmasının kargo gönderi takip sayfasını da kullanabilirsiniz. Ayrıca size gönderilen bilgilendirme mesajlarında kargonuzu nasıl takip edeceğinize dair bir bağlantı mutlaka paylaşılır. Bu bağlantıyı kullanarak ta kargonuzun takibini yapabilirsiniz.