İçeriğe geç

Trendyol Express Kargo Sorgulama

  Trendyol Express Kargo, Trendyol ile çalışan ve ürünlerin hızlı bir şekilde dağıtılmasını sağlayan kargo firmasıdır. Tecrübeli bir ekip ile çalışan Trendyol Express Kargo kaliteli hizmet sunar. Hızlı bir teslimat süreci vardır. Müşteri memnuniyeti ve sorunsuz teslimatı önemser. E-ticaret sektöründe alışveriş yapmanın güvenli hale gelmesini sağlar. İnsanlar daha güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirler.

  Neden Trendyol Express Tercih Edilmeli?

  Hızlı ve sorunsuz teslimat için çalışır ve çabalar. Trendyol Express Kargo çalışırken aşağıdaki öncelikleri göz önüne alır.

  • Hızlı ve Güvenli
  • Tecrübeli Saha Ekipleri
  • E-Ticaret Odağında
  • Çözüm Odaklı

  Satın aldığınız ürününüz Trendyol Express tarafından teslim alındıktan sonra telefonunuza mesaj gönderilir. Gönderilen mesaj gönderinin hangi gün teslim edileceğini bildirir.

  Gelen mesaj sizi tatmin etmezse yada ayrıntılı bilgi almak, adres değişikliği gibi talepleriniz olursa 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  Trendyol Express Kargo Sorgulama

  Trendyol Express tarafından teslim alınan kargonuzun sorgulamasını aşağıdaki yöntemler ile yapabilirsiniz.

  • İnternet sitesi üzerinden Trendyol Express Kargo Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Numarasını Arayarak Trendyol Express Kargo Sorgulama

  İnternet sitesi üzerinden Trendyol Express Kargo Sorgulama

  Trendyol Ekspress kargoya teslim edilen gönderinizin nerede olduğunu öğrenmek için Trendyol Expressin resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Ekspress Kargo Sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra mesajla bildiriler kargo takip numarasını kullanarak kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

  Trendyol Ekspress Kargo resmi internet sayfası için tıklayınız.

  Gönderim Nerede? başlığının altında bulunan kutuya takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Numarasını Arayarak Trendyol Express Kargo Sorgulama

  0850 759 15 15 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra karşınızdaki görevli sizden kargo takip numaranızı isteyebilir. Bu şekilde kargonuzun son durumunu ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Trendyol Express Kargo evinize geldiğinde orada değilseniz telefonunuza bilgi mesajı gönderilir. Daha sonra ürününüz ertesi gün tekrar adresinize getirilir. Gönderinizi teslim alırken kimliğinizi göstermeniz gerekir. Eğer gönderinizi geleceği tarihte alamayacaksanız müşteri hizmetlerini arayarak ileri bir tarihte gelmesi için talepte bulunabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi üzerinden Randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca e posta atarak talebinizi iletebilirsiniz. [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz. Eğer gönderi takip numaranıza ulaşamıyorsanız, size gönderilen mesaja göz atabilirsiniz. Burada takip numarasını bulabilirsiniz.