İçeriğe geç

Disney Plus Hediye Üyelik

  Disney Plus bünyesinde birçok içerik barındıran bir platformdur. Burada sevilen içerikler paylaşılır. Sadece içerik değil size bir çok avantaj sunar. Bu avantajlardan sevdiklerinizinde faydalanmasını istiyorsanız onlara Disney Plus Hediye Üyelik verebilirsiniz. Hediye kartı olarak alacağınız üyeliği sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Onların farklı bir hediye deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Disney Plus hediye üyelik nasıl alınır bu konuda detaylı bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. Önce sizlere hangi avantajlara sahip olabileceğinizi sıralayalım.

  • Başka hiçbir yerde izleyemeyeceğin orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller izlenebilir.
  • 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı verilir.
  • Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı
  • Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi mevcuttur.
  • Aynı anda 4 ekranda izleme imkanı sunar.
  • GroupWatch özelliğiyle altı arkadaşınla sanal izleme partileri düzenleme imkanı sunar.

  Bu avantajlardan kendiniz faydalanabileceğiniz gibi sevdiklerinizin faydalanmasını da sağlayabilirsiniz.

  Disney Plus Hediye Üyelik

  Şimdi sizlere Disney Plus Hediye Kartının nasıl satın alınacağını ve gönderileceğini anlatacağız. Bunun için online yöntemleri kullanabilirsiniz. İstediğiniz her an her yerde Disney Plus hediye üyelik satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Online olarak alınan Disney Plus dijital kod ile hediye gönderdiğiniz kişi bir yıl boyunca Disney Plus izleyebilir. Fiziksel kart gibi değildir. Dijital kart eposta ile gönderilir. Disney web sitesinden satın almak mümkündür. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Disney Plus web sitesi için buraya tıklayınız.