İçeriğe geç

Disney Plus Hediye Kodu

  Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içeriklerin yer aldığı dijital yayın platformudur. Disney plus üyeliğini sevdiklerinize hediye ederek onlara farklı bir hediye sunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken satın alarak hediye kodunun onlara ulaşmasını sağlamaktır. Bunu online olarak yapabilirsiniz. Makalemizin devamında nerelerden alabileceğinizi bulabilirsiniz.

  Disney Plus Hediye Kodu

  Disney Plus hediye kodu sevdiklerinize standart üyelik paketi hediye etmenizi sağlar. Oldukça uygun fiyata çok sevilecek bir hediye etmiş olursunuz. Disney plus paketi alanlar aşağıdaki ayrıcalık ve imkanlara sahip olurlar.

  • Başka hiçbir yerde izleyemeyeceğin orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller izlenebilir.
  • 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı verilir.
  • Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı
  • Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi mevcuttur.
  • Aynı anda 4 ekranda izleme imkanı sunar.
  • GroupWatch özelliğiyle altı arkadaşınla sanal izleme partileri düzenleme imkanı sunar.

  Bu başlık altında bir Disney Plus Hediye Kartının nasıl satın alınacağını ve gönderileceğini anlatacağız. Bunun için online yöntemleri kullanabilirsiniz. Yani evinizden çıkmanıza gerek yoktur. Online olarak alınan Disney Plus dijital kod ile hediye gönderdiğiniz kişi bir yıl boyunca Disney Plus izleyebilir. Fiziksel kart gibi değildir. Dijital kart eposta ile gönderilir. Disney web sitesinden satın almak mümkündür. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Disney Plus web sitesi için buraya tıklayınız.