İçeriğe geç

Disney Plus Hediye Kartı Nereden Alınır?

  Disney plus bünyesinde bir çok film ve içerik bulunduran yayın platformudur. İçerikler; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına aittir. Geniş bir arşivi bulunmaktadır. Disney plus müşterilerine standart üyelik paketi sunarak içerikleri izleme imkanı sunar. İzleme dışında da bazı avantaj ve imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar üye olmak mantıklı sebepler olabilir. Disney plus üyelik dışında birde hediye kartı imkanı sunmaktadır. Bu imkanla sevdiklerinize disney plus paketi hediye edebilir ve onlara farklı bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan onlarda faydalanabilirler.

  • Orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller
  • 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı
  • Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı
  • Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi
  • Aynı anda 4 ekranda izleme imkanı
  • GroupWatch özelliğiyle altı arkadaşınla sanal izleme partileri düzenleme imkanı

  Disney Plus Hediye Kartı Nereden Alınır?

  Online olarak alınabilir. Bu oldukça kolay bir yöntemdir. Hediye etmek istediğiniz kişiye dijital kod olarak gönderilir ve disneyin geniş içerik yelpazesinden faydalanması sağlanır. Disney plus hediye kartı hediye etmek istiyorsanız bazı internet sitelerinden ve Disneyin resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz. Güvenilir bir site olması önemlidir. Dikkat etmelisiniz. Disney Plus hediye kartı satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Disney Plus web sitesi için buraya tıklayınız.

  Zaten hediye kartı olan birine Disney Plus hediye kodu gönderme