İçeriğe geç

Netflix Hediye Kartı

  Netflix hediye kartı, sevdiklerinize farklı bir hediye deneyimi yaşatmak için deneyebileceğiniz bir seçenektir. Netflix hediye kartı alarak onlara netflix platformunda yayınlanan içerikleri izleme imkanı sunarsınız. Böylece farklı bir hediye almış olurlar. Hediye aylık paket yada abonelik olarak satın alınabilir. Netflix kullanıcıları birbirlerine paket hediye edebilirler. Hediye kartı sahibi netflixin geniş içerik yelpazesinden faydalanabilir.

  Netflix Hediye Kartı Avantaj Sağlar mı?

  Sağlar. Bunun nedeni kredi kartına ihtiyaç duyulmadan abonelik oluşturulmasına imkan tanımasıdır. Hediye kartları ile birbirine hediye gönderen kullanıcılar kolayca netflix üyeliğini uzatabilir. Netflix hediye kartının avanatajları nelerdir diye sorarsanız size şöyle sıralayabiliriz:

  • Netflix Hediye Kartı sayesinde kredi kartı kullanımına gerek yoktur
  • Netflix Hediye Kartı ile banka bilgisi olmaksızın abonelik yapılmasına imkan bulursunuz.
  • Netflix Hediye Kartını sevdiklerinize hediye olarak gönderilebilir
  • Netflix Hediye Kartı belirli bir kullanım süresine sahiptir, bu sayede güvenlidir.

  En önemli avantajı ise sevdiklerinizi mutlu etmesidir.

  Netflix Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Netflix hediye kartı, online olarak satın alınabilir. Satan internet siteleri mevcuttur. Ayrıca hediye kartı almak için kredi kartı, banka kartı ve nakit ödeme seçenekleri de kullanılabilir. Size bazı sitelerin adreslerini vererek yardımcı olabiliriz. Tabiki en güvenlik yer kendi sitesidir. Onunda adresini sizlerle paylaşacağız.

  etail.com üzerinden Netflix Hediye Kartı Satın Al

  Carefoursa üzerinden, çiçeksepeti, trendyol, gamespin, turkcell pasaj, mtc game, oyun mağazası, pttavm, epindigital gibi online mağazalardan alabilirsiniz. Bunların dışında daha bir çok online mağazada satılmaktadır.

  Netflix Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Kart satın alındığında verilen kod ile hesap aktifleştirilir. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

  • Önce Netflix hesabına giriş yapın,
  • Sonra ödeme ekranına girin,
  • Ödeme ekranında yer alan seçeneklerden hediye kartı seçeneğini seçin,
  • Sonrasında satın alınan hediye kartı kodunu yazın,
  • Ardından hediye kartı aktif edilir ve hesap bakiyesine yüklenir.

  Netflix Hediye Kartı ile Ne Yapılabilir?

  Netflix hediye kartı, sadece Netflix platformu içerisinde kullanılabilir. Burada bulunan içerikleri izlemek için kullanılır. Bu nedenle hediye kartları ile abonelik yapabilmek mümkündür. Alınan abonelik süresince yayınlanan içerikler sınırsız bir şekilde izlenebilir.