İçeriğe geç

D&R Hediye Kartı

  D&R Hediye Kartını sevdiklerinize hediye ederek onların kitap, film, müzik, elektronik alet, oyun, hobi alanlarında beğendikleri ürünleri almalarını sağlayabilirsiniz. Kendi seçtikleri ürünler ile mutlu olurlar. D&R Hediye Kartı sadece online alışveriş için kullanılır. Hediye kartları doğum günleri, evlilik yıldönümleri, personeller için motive amaçlı, iş ortakları için jest amaçlı yada ihtiyaç sahibi bireyler için yardım amaçlı kullanılabilir. Bir sınırı yoktur. Kime yada kimlere almak istediğiniz neden almak istediğiniz çeşitlilik gösterebilir. Alınan hediye kartlarını verdiğiniz kişiler farklı bir deneyim yaşar. Beğenmeme ihtimallerinin olduğu bir hediye almaktansa, kendilerinin seçim yapabileceği bir hediye kartı vermek daha mantıklıdır. Üstelik D&R Hediye Kartı giyim yada gıda gibi bilindik amaçlarla değilde insana özel hisler yaşatan kitap, film gibi farklı alanlarda alışveriş yapılmasını sağlar. Bu bambaşka bir deneyimdir.

  D&R Hediye Kartı alırken, aldıktan sonra ve kullanırken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Alırken : www.dr.com.tr den alınan hediye kartları sadece online mağazada kullanılabilir.

  D&R Online mağaza için buraya tıklayınız.

  Alırken izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Sitede bulunan Hediye Kartı Sipariş Formu’nu eksiksiz doldurun.
  • Sipariş formuna yazdığınız e-posta adreslerinin doğruluğunu kontrol edin.
  • Formu eksiksiz doldurduktan sonra “SEPETE EKLE” tuşuna basın.
  • Hediye kartı siparişinizi ödeme yaparak tamamlayın.
  • Aldıktan Sonra : Siparişiniz onaylandıktan sonra satın aldığınız hediye kartı, istediğiniz kişinin e-posta adresine gönderilir.Hediye kartının görüntülenip kullanılabilmesi için gönderilen kişinin e-postası ile dr.com.tr’ye üye olması gerekir. Gönderdiğiniz hediye kartını “Profilim” sayfasındaki “Hediye Kartlarım” bölümünden takip edebilirsiniz.Hediye kartı siparişleri iptal edilemez.
  • Kullanırken : 

   Hediye kartı ile verilen siparişlerde, aynı anda birden çok hediye kartı kullanılamaz. Hediye kartları tek kullanımlıktır, kalan tutar için yeni kart oluşturulamaz. Hediye kartı ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturmanızı ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanmanızı öneririz. Fatura sadece hediye kartı kullanılırken, onu kullanan müşteriye gönderilir.

  D&R Hediye Kartı Ne Kadar Bakiyesi Vardır?

  50, 100, 250, 500, 750, 1000 TL olmak üzere 6 farklı bakiye mevcuttur. Bu bakiyelerden istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz.