İçeriğe geç

LCW Hediye kartı ile Online Ödeme

  Lc waikiki mağazalarında satışı yapılan Lc waikiki hediye kartı hizmeti ile sevdiklerinize, yakınlarınıza, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve daha bir çok kişiye sürprizler yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Çalışanlarınızın motivasyonunu artırırken, sevdiklerinizin gönlünü fethedebilirsiniz. Özel günlerde yada sadece istediğiniz için normal bir günde vereceğiniz bu sürpriz ile gönüllerini kazanabilirsiniz. Lc waikiki hediye kartını ihtiyaç sahibi aileler için satın almanızda mümkündür. Onların eksiklerini tamamlamaları için destek olabilirsiniz.

  LCW Hediye kartı ile Online Ödeme Yapılabilir mi?

  LCW Hediye kartı ile Online Ödeme yapamazsınız. Böyle bir imkan yoktur. lcwaikiki.com üzerinden alışveriş yaparken LC Waikiki hediye kartınızı kullanamazsınız. LC waikiki hediye kartınızda bulunan bakiyeyi sadece Lc waikiki mağazalarında yada Lc waikikinin duyurduğu yerlerde yapabilirsiniz.

  Lc waikiki online alışveriş mağazasında sadece kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınız ile gerçekleştirerek seçtiğiniz ürünleri satın alabilir ve size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

  LCW Hediye kartı ile Nasıl Ödeme Yapılır?

  Lc waikiki hediye kartınız ile Türkiye ve Lc waikikinin belirlediği mağaza, satış kanallarında alışveriş yapabilirsiniz. Kartı kullanırken yaptığınız ödeme peşin ödeme olarak kabul edilir. Peşin fiyat üzerinden ödeme yaparsınız. Lc waikiki hediye kartı ile yaptığınız alışverişlerde yapacağınız değişimler normal alışverişlerde olduğu gibi yapılır. İstemeniz durumunda mağazalara giderek kolayca değişim işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size en yakın LC waikiki mağazalarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu mağazalarda Lc waikiki hediye kartınızı dilediğinizce kullanabilirsiniz.

  LCW Hediye kartı kullanabileceğiniz Lc waikiki mağazası için tıklayınız.

  LCW Hediye kartı Nereden Nasıl Alınır?

  25 TL- 500 TL arasındaki Lc waikiki hediye kart alımlarınızı tüm LC Waikiki mağazalarından yapabilirsiniz. LC waikiki hediye kartlarını sadece Franchise mağazalarından alamazsınız. Onun dışında tüm mağazalardan alma imkanınız vardır. Aşağıdaki bağlantıdan sorgulama yaparak size en yakın Lc waikiki mağazasını öğrenebilirsiniz. İletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın Lc waikiki mağazası için tıklayınız.

  Daha fazla limiti olan Lc waikiki hediye kartları için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Size ulaşarak bu konuda yardımcı olacaklardır.

  Lc waikiki kurumsal hediye kartı alımları için buraya tıklayınız.