İçeriğe geç

Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Garanti BBVA bankasında bulunan hesabınıza ait bilgileri görmek isteyebilir, hesap akışınızı incelemek isteyebilirsiniz. Bunun için bankanın size sunduğu hizmetler vardır. Makalemizde Garanti hesap bilgilerinize ulaşabileceğiniz yöntemleri paylaşacağız. Bu yöntemler ile bakiyenizi görebilir, harcama ve para girişlerine bakabilirsiniz. Hesap akışınızı kontrol etmek harcamalarınızı kontrol altına almanızı kolaylaştırır.

  Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Garanti Bankasında bulunan hesabınızın detaylarına bakabilmek için müşteri hizmetleri, ATM cihazları, internet şubesi, mobil şube, banka şubesi gibi bir çok kanalı kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanarak hesap bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu yöntemlerden bazıları ile sadece hesabı görme değil, bankacılık işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Mesaj bölümüne gelerek “Cepsubesi” yazdıktan sonra 3342’ye mesaj gönderirseniz Garanti Bankası mobil uygulama linkini telefonunuza gönderir. Bu uygulamayı indirerek hesabınıza ait detayları kolayca inceleyebilirsiniz.

  Ayrıca Garanti mobil uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. İnternet şubesi için kullandığınız şifre ile mobil uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  Play Store – Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Müşteri hizmetleri ile Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Garanti müşteri hizmetleri 444 0 333’ü arayarak hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Sesli yanıt sistemi yada müşteri temsilcisi ile hesap ayrıntılarınızı inceleyebilir, bu konuda sizi yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

  Alo Garanti Hattı : 444 0 333

  Şubelerden Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Garanti Bankası şubelerine giderek hesap bilgileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Garanti şubesine giderek banko görevlisine isteğinizi iletmeniz yeterlidir.

  Size en yakın Garanti BBVA şubesi için tıklayınız.

  ATM Cihazlarından Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Garanti bankasına ait ATM cihazlarından kartınız ile hesap bilgilerinize kolayca bakabilirsiniz.

  İnternet Şubesi ile Garanti Hesabıma Nasıl Bakabilirim?

  Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparak kolayca hesap detaylarınızı görebilirsiniz. Hesabınızla ilgili işlemleri de bu sayede hızlıca yapabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapabilmek için gerekli şifreyi bankadan yada internet sitesinde bulunan İlk kez parola almak istiyorum seçeneğinden talep ederek alabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra bir çok bankacılık işlemini buradan yapabilirsiniz.

  Garanti resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Garanti İnternet Şubesi için tıklayınız.