İçeriğe geç

Havaş Kargo Takip

  Türkiye ve Letonya’da faaliyet gösteren bir yer hizmetleri firmasıdır. 29 istasyonda çalışır. Köklü bir yer hizmetleri markasıdır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya havalimanlarında antrepo hizmeti veriyor. Andrepo gümrük vergisi ödenmemiş malların korunduğu ticari depo demektir. Bu hizmetlerin yanı sıra hava taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. 19 ilde bu hizmete devam etmektedir. Bu hizmeti Türk Hava Yolları ile ortak olarak yürütür. Havaş Kargo Türkiye genelinde lider bir firma olma yolunda ilerleyen taşıma şirketidir. Verdiği hizmetlerde güvenli, kaliteli, yenilikçi hizmet anlayışını benimser. Küresel pazarda çalışarak havayollarına üstün hizmet sunmak için çabalar.

  Havaş Kargo’nun Temel Prensipleri

  • Kararlı yapısı ile 7/24 çalışır ve müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Bu hizmeti aynı kalitede tutar.
  • Yenilikçi yapısı ile organizasyon ve operasyon açısından en uygun seçenekleri araştırıp bulur ve faaliyetlerine katar.
  • Güvenli bir firma olduğu için insan odaklı hizmet verir. Buna önem verir. Çalışanlarına ve müşterilerine değer verir.

  Profesyonel ekibi ile işini en üst düzeyde yapar ve özenle yüksek kalitede hizmet sunar. Saygılı yapısı ile insana ve çevreye değer verir, korur. Etik kurallalar dikkat eder. Müşteri memnuniyetini ön plana alır ve odak noktası yapar. Dinamik yapısı ile esnek çalışma sunar. Böylece her koşulda gönderiler zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşır. Ekip çalışması ile işbirliği, bağlılık ve uzmanlık gibi alanlarda başarını temelini atar.

  Havaş Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  Havaş Kargo ile konşimento takibi yapabilirsiniz. Bu işlem için Havaş Kargo’nun resmi internet sitesine girerek kargonuzun son durumunu güvenli takip edebilirsiniz.

  Havaş Kargo Konşimento Sorgulama işlemi için buraya tıklayınız.

  Bağlantıya tıkladığınızda gelen sayfada sizden istenen bilgiyi doğru olarak girerek Havaş Kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Konşimento no bilgisi istenir. Bu bilgi size firma tarafından verilir.

  Ayrıca internet sitesinde bulunan Online İşlemler sayfasından bir çok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

  Havaş online işlemler sayfası için tıklayınız.

  Bu sayfada size kayıp bagaj, hizmet cetveli, yer hizmetleri talep formu, depolama ücreti sorgulama, hava ithalat özet beyan, uçuş bilgisi ve e-bilet konularında bilgi ve hizmet alma imkanı sunulur.

  Havaş Mobil uygulaması ile yine aynı hizmetlerden akıllı telefonunuz aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

  App Store – Havaş mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Google Play – Havaş mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.