İçeriğe geç

Bovo Kargo Takip

  Bovo, gönderilerini söz verdiği zamanda ulaştıran ve sorunsuz teslimat sağlayan bir kargo firmasıdır. Hızlı teslimat ve sorun olması durumda destek hizmeti verir. İşletmenize özel teslimat çözümleri sunar. Teslimatta tahsilat, gün içi teslimat, interaktif teslimat ve özel müşteri hizmetleri sunmaktadır.

  • Teslimatta tahsilat hizmeti ile teslimat yapılan sırada nakit yada kredi kartı ile ödeme imkanı sunar. Özellikle e-ticaret sistemlerinde avantaj sağlar.
  • Gün içi teslimat ile aynı gün aldığınız ürün size ulaşır.
  • İnteraktif teslimat ile teslimat adresini yada gününü değiştirebilirsiniz.
  • Özel müşteri hizmetleri ile depodan çıkıştan teslimata kadar özel destek sağlanır.

  Bovo Kargo Hizmetleri Nelerdir?

  Sigortalı Taşımacılık imkanı sunmaktadır. Depolama çözümleri ile ürünleri doğru şartlarda depolar ve sevk edilmeye hazır hale getirir. Perakende satış teslimatı hizmeti verir. Ayrıca mağaza teslimatlarını da sağlayabiliyor. Çoklu seçenek imkanı sunuyor. Bu sayede gönderini hızlı mı uygun fiyata mı gitmesini istediğinizi siz seçersiniz. Uygun olsun derseniz ona göre, hızlı gitsin derseniz ona göre hizmet alırsınız. Ayrıca artık yurt dışı teslimat imkanı sunulmaktadır. Kısaca maddelemek gerekirse;

  • Sigortalı taşımacılık
  • Depolama çözümleri
  • Çoklu hizmet seçeneği
  • Yurtdışı taşımacılık

  Bovo Kargo Takip Nasıl Yapılır?

  Bu işlem için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Bova Kargo resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz. Sitenin anasayfasında kargo takibi yapabileceğiniz bir bölüm vardır. Bu bölümde sizden teslimat kodunuz istenir. Teslimat kodunuzu doğru bir şekilde girerek sorgulama yapabilirsiniz. Böylece kargo takip işleminizi kolayca yapmış olursunuz.

  Bovo Kargo takip hizmeti için buraya tıklayınız.

  Bovo kargo ile teslimatınızın her aşamasını canlı olarak izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Bütün teslimat sürecine dahil olma imkanınız vardır. Kargo takip sürecinizde sorun yaşamanız durumunda hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

  Bovo Kargo’ya ait destek kanalları şöyledir:

  Destek Talebi Oluşturma

  İnternet sayfasında bulunan destek talebi oluşturma kısmından ticket oluşturarak destek alabilirsiniz. Kısa süre sonra size dönerek hizmet sunarlar.

  Bovo Destek birimine mesaj at – Ticket at

  E-Mail Atma

  Tüm soru, sorun ve görüşlerinizi e-posta yolu ile gönderebilirsiniz. E-posta adresi : [email protected]

  Müşteri Destek Hattını Ara

  Müşteri destek ekibini arayarak hizmet alabilirsiniz. Bova müşteri destek hattı : 0850 532 26 86