İçeriğe geç

Artos Kargo Takip

  Artos Dağıtım Türkiye’de alışılagelen kargo standartlarına yeni bir boyut kazandırmak, üst segment bir hizmet profili yaratmak ve giderek karmaşıklaşan benzersiz lojistik ihtiyaçları karşılamak, esnek ve yaratıcı çözümlerin merkezi olmak vizyonu ile uzun yıllar önce yola çıkmıştır. Kadrolarının derin sektörel deneyimleri, yenilikçi projeleri, teknolojik alt yapıları ve ulaşılabilir özelliğimiz sayesinde kısa sürede önde gelen markaların tercihi olmayı başarmıştır. Kargo dağıtım ve lojistik alanlarında ihtiyaca özel operasyon çözümleri üretip sunan firma, alışılmışın ötesindeki teslimat performansları ve hassas taşımacılık anlayışı ile sektörde fark yaratmaya devam eden bir taşıma şirketidir. Taşıma hizmeti dışında depolama ve kapıda ödeme hizmetleri de sunmaktadır.

  Artos Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  Artos Kargo takip işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden hangisi size daha kolay geliyorsa onu tercih edebilirsiniz.

  • Artos Kargo Müşteri Hizmetlerini Arayarak Artos Kargo Takip
  • Artos Kargo İnternet Sitesinden Artos Kargo Takip
  • Artos Kargo Şubesinden Artos Kargo Takibi

  Artos Kargo Müşteri Hizmetlerini Arayarak Artos Kargo Takip

  Artos Kargo’nun müşteri hizmetleri hattını arayarak bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası aşağıda verilmiştir. Müşteri hizmetleri görevlisine kargo takip numarasını vermeniz yeterlidir. Artos Kargo müşteri hizmetleri hattı ile kargonuzla ilgili farklı hizmetlerde alabilirsiniz. Sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

  Artos Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası : 0 530 663 9025

  Artos Kargo İnternet Sitesinden Artos Kargo Takip

  Artos Kargo’ya ait internet sitesinde bulunan kargo sorgulama sayfasından faydalanarak takip işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Artos Kargo Takip sayfası için buraya tıklayınız.

  İnternet sitesinin üst kısmında bulunan gönderi takip kısmını kullanabileceğiniz gibi yukarıda verilen sayfadaki alanıda kullanabilirsiniz.

  Artos Kargo Şubesinden Artos Kargo Takibi

  Artos Kargo şubesine giderek bu konuda yardım alabilirsiniz. Kargo takip numarasını görevliye vermeniz yeterlidir. Size en yakın Artos Kargo şubesini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu sayfada bulunduğunuz yere göre sorgulama yaparak Artos Kargo şubelerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri hattını arayarak oradan da şubeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Artos Kargo şubelerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

  Artos Kargo’nun Verdiği Hizmetler Nelerdir?

  Artos Kargo Depolama ve Paketleme, Kargo ve Kapıda Ödeme hizmetleri vermektedir.