İçeriğe geç

Kolay Gelsin Kargo Takip

  Kolay Gelsin Kargo e-ticaret taşımacılık sektöründe çalışan ve çözümler sunan bir kargo firmasıdır. Müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini düşünen bir kargo firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve en üst seviyede hizmet verir. e-ticaret taşımacılık sektöründe yenilikçi hizmet sunar. Gönderileri teslim ettiği süreçte gönderilerin güvenli ve sorunsuz ulaşmasını sağlar.

  Kolay gelsin kargo e-ticaret odaklı yapısı ile küresel anlamda gelişen kargo sektöründe ve e-ticaret sektöründe müşteri beklentilerini karşılamak için çalışır. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti hedef alınır.

  Kolay Gelsin Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kolay Gelsin Kargo’da bulunan paketlerinizin nerede ve ne durumda olduğunu öğrenmek için iki farklı yöntemle Kolay Gelsin Kargo Takip işlemi yapabilirsiniz. Canlı kargo takibi imkanı sunulmaktadır. Bu sayede içiniz daha rahat ederek kargonuzun gelişini takip edebilirsiniz. Bu işlemler aşağıda listelenmiştir.

  • Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kolay Gelsin Kargo Takip
  • Çağrı Merkezini Arayarak Kolay Gelsin Kargo Takip
  • Mobil Uygulama ile Kolay Gelsin Kargo Takip

  Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kolay Gelsin Kargo Takip

  Kolay gelsin kargo takip işlemi için resmi internet sitesinde bulunan sorgulama alanını kullanabilirsiniz. Bu alana ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Kolay Gelsin Kargo Takip sayfası için buraya tıklayınız.

  Sayfada bulunan kargo takip alanında kargo takip numaranızı girerek sorgula butonuna basmanız gerekir. Kargonuzun nerede ve ne durumda olduğunu bu şekilde görebilirsiniz.

  Çağrı Merkezini Arayarak Kolay Gelsin Kargo Takip

  Kolay Gelsin Kargo çağrı merkezini arayarak kargonuzun takip numarasını vermeniz durumunda gerekli bilgileri alabilirsiniz.

  Kolay Gelsin Kargo Çağrı Merkezi Numarası : 0(850) 955 0 955

  Mobil Uygulama ile Kolay Gelsin Kargo Takip

  Teslimat günü, gönderinin nerede olduğunu haritadan canlı izle, gönderini anlık olarak takip hizmeti ile kolayca yapabilirsiniz. Mobil uygulama ile bu hizmeti alabilirsiniz.

  Google Play – Kolay Gelsin mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra yükle butonuna basın ve indirin. Daha sonra kargo takip numarası ile kargonuzu canlı olarak takip edebilirsiniz. Kargonuzun size gelişini takip edebilirsiniz.